nasiona marihuany

Fotorelacja Psilocybe cubensis Golden Teacher Pozbawione Optymalnych Warunków

Wyszukiwarka Forumowa:

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Elegancko. Czy przy kosie jakoś oskrobać białego osada czy on nie szkodliwy a kopliwy. Dziękuję za uwagę
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,136
Buchów
3,654
Odznaki
3
To normalna tkanka
Możesz jej odpuścić
Pozdro
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Nie podpisałem tego jako fotorelacje ale mogę dokończyć do pierwszej kosy jakie plony można uzyskać z growkita pozbawionego optymalnych warunków. Nie wiem jak.zmienic tytuł wątku.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
No nazwa wątku sebixowa :fishh: podeślij na pw na jaką chcesz zmienić.
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Podesłane. Zmiana tytułu.
Podsumowując.
5 marca - 7 dzień od pinów.
Widoczne liczne anomalie które zostały spowodowane nie optymalnymi warunkami klimatycznymi, główne mutacje to : rosnący do góry nogami Kosmitus, Kosmitus Wahlarzykowaty, Purchawki Psylocynowe lecz nie można narzekać na to jak sk***ysynki kopulują mimo ze zimno mają pod kocem z dnia na dzień Są realnie duzo większe. Fotorelacja dla zastanawiających się czy warto zaryzykować nie posiadając warunków do stworzenia optymalnych warunków. Pozdro
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Update 8 dzień.
Od 21.00 wczoraj do 15.00 dzisiaj w szafie w kompletnej ciemności. Powykręcało jak po trójce włada. Hehe. Nie które pootwierały daszki inne chyba nie otworzą bo coś dziwnie mocno ciemne te kropki mają. Aborty?
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
 

GrowerFcT

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
87
Buchów
8
Update dzień 9 albo 10. Kosa.
Jestem pod wrażeniem plonów. Szalka pokazuje 358.50 -99gr pojemnik co daje 259.50 gr mokrego. Uważam pierwszy rzut i pierwsze grzybobranie za bardzo udane biorąc pod uwagę warunki :D

Podsumowując: golden teacher elegancko zniosły brak optymalnych warunków, wystąpiło pare anomalii pare sie zmutowało lecz finalnie ogół wyszedł normalny. Uważam na +. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół