nasiona marihuany

Freestyle - czyli stuntowanie na ekranie

Wyszukiwarka Forumowa:
T

Tamull

Guest
Freestyle jest to nowy sposób jazdy na motocyklu. Jeździ się za motocyklem, na motocyklu, obok motocykla, na przednim, na tylnym kole, ale żadko na dwóch. Z freestyle jest tak jak z cannabą w polsce jest zabroniona, non-stop tam gdzie jeździmy robi się na niebiesko, jednak wystarczy jeden obrót ręki a żaden radiowóz i tak nas nie dogoni... Ogólnie wszystkie wyczyny freestyle'owe podciagane są do stwarzania niebezpieczeństwa na drodze :). Krótko o zasadzie, lepszy ten który jeździ wolniej...czyli jesteś lepszy jak jedziesz 20km/h na kole niż 120...

Ogólnie specami w freestyle są Amerykanie, lecz Polacy nie są gorsi...powoli ich doganiamy! Jednak nie za szybko bo freestyle to drogie hobby, jednak jak jest się dobrym to ma się sponsorów, ale z roku na rok w Polsce przybywa freestyle'owcóch (potocznie, bez sensu nazywani dawacami nerek - zazdrość Polaków, nie ma to dopie****i). Wypadków też jest mnóstwo w PL, z prostej przyczyny... my jeździmy szybko, ale ostrożnie, jednak tylko 10% wypadków jest z naszej winy - prędkość, brawura, popisy, nie wiem czy wiecie ale 74% wypadków powodują kobiety w autach i traktory, tak, tak... wyjeżdżają z bocznych ulic tuż pod motocykle... jest to udowodnione realnymi statystykami. W USA nie ma lepszych i gorszych klubów, w Polsce są :D Nie chcąc się chwalić klub w którym jeżdżę jest najlepszy :) KAMIKAZE SQUAD LUBLIN - www.motocykle.lublin.pl Raptowny Wałdek jest rekordzistą Polski jazdy na przednim kole - 201m, Wałdek również jest 2- krotnym mistrzem Polski w FREE, nasz klub jest natomiast 3- krotnym mistrzem w jeździe drużynowej, również w freestyle... Co tu jeszcze pisać ? Nie wiem...co raz padają jakieś nowe rekordy, wczoraj np. Koval przejechał 150km na tylnym kole... Mogę jeszcze dodać, że w KLS (Kamikaze Lublin Squad) jako pierwsi zaczeliśmy przycierać... Tzn, zadupkiem motocykla przycieramy o asfalt :) Takie tam...

Pytajcie, piszcie. Wy mi bardzo pomogliście, ja moge Wam pomóc.

1.jpg

1%20(21).jpg

1%20(29).jpg

1%20(32).jpg

1%20(33).jpg

1%20(39).jpg

1%20(38).jpg

1%20(41).jpg

1%20(54).jpg

1%20(143).jpg

1%20(64).jpg

1%20(91).jpg

1%20(63).jpg

1%20(83).jpg

1%20(139).jpg

1%20(36).jpg

1%20(47).jpg

1%20(25).jpg

1%20(15).jpg

1%20(41).jpg
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
fajna sprawa ogolnei lubie takie akcje... dla mnie to wszystko jest podobne.. jazda na rowerkach, na deskach itp itd i wszystko to dla mnie jest na plus.
Ogolnie nie podoba mi sie jesli uprawianie takiego portu stwaza zbyt duze zagrozenie dla osob postronnych, bo jelsi robimy to tylko przy zagrozeniu wlasnego zycia/zdrowia to looz.
Gdybym miał motorek, napewno chciałbym sie czyms takim zając, jednak lezy to poza moimi mmożliwościami finansowymi :/
Mam kilku kupli ktorzy sie tym zajmuja... niestety w tym sporcie liczy sie duzej mierze chajs jak kazdy wie...
Wiec pozdro i powodzenia dla tych których na to stać :)

Update:
A tak przy okazji to mogłbyś sie pochwalić na czym jeździsz, jakie triki potrafisz robić itp... chyba ze wolisz zostać bardziej anonimowym... wybor nalezy do Ciebie :)
 
S

Sed

Guest
Jak wspomniał kolega wyżej fajny sport ale trzeba mieć na to pieniądze.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Po co pieniadze? Zacznijcie na np. na JAVIE 250 haha... wielki sk***ysyn nawet kola nie da rady oderwac. A tak na serio to bardzo widowiskowy sport. Jest ta adrenalina co? :D

Zdjecia sa super ale radze nie dawac zdjec twarzy na forum dotyczacym naszego hobby.
 
T

Tamull

Guest
Fot twarzy jak coś z Cannabą mam wspólnego nie dam, ale jakby chcieli to by nas i tak znaleźli :D

Hehehe, Jawa jest za***ista... Jeden koleś (Motodawcy) jeździ na tylnym kole nie trzymając rąk (na Jawie oczywście), jutro poszukam jego fotek bo już nie mam siły, Pzdr :bom:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale na JAVIE 250? To jest krowa przepotezna. Nie ma mowy tu wrzucic na kolko. BOZE! Daj zdjecie jak mozesz najszybciej bo nie uwierze :p
 
D

DUCZE

Guest
Tamull, pozdrawiam.
Suuuper zajaffka. :shock: Ciężko w tych czasach, a szczególnie w Polsce o ludzi, którzy maja za***iste hobby.
Foty na wypasie.. tak dalej.
Robisz kawał dobrej roboty :D
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
na tym pierwszym motorku jest futerko zebry, czy tylko jest tak pomalowany??

ale by byla podkrena jakby to bylo futerko :p :p :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół