nasiona marihuany

Frosted Apricot, NYCDxGuavaIX pod GTJ 150W na 0,36m2

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siemano. Mały namiot pod GTJ też dostał herbatki. Tu mam 45 dzień flo. Apricoty wygladaja jakby powoli kończyły, muszę wziąć je pod lupę a Rawdawgi potzrebują jeszcze czasu bo dopiero zaczynają łapać masę.




Jak sprawdzę żywicę to będzie wiadomo co i jak. Dam znać za tydzień.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema, tu mamy 52 dzień kwitnienia. Apricoty są gotowe już do ścinki ale dam im te kilka dni do pełnych 8 tyg i w 56 dniu kosa. Klony z obu sztuk zaskoczyły z rewegiem, plan na femki w nowym roku - oby pyłek był płodny. Rawdawgi potrzebuja wiecej czasu myśle że 9 tyg ale to sie zobaczy. troche jestem zawiedziony tym jak liściaste są i jak budują kwiaty - na 5 szt szału nie ma z żadnej za to fajnie owocowo pachną.

Focisze



Przy ścince FA wrzuce kilka zdjęć. Narty.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema. Cały mały namiot dostał dziś w czapę. Po 60 dniach Frosted Apricots były dojrzałe a te zasrane Rawdawgi już w sumie też a do tego w ostatnim tyg zaczęły wyrzucać banany. ***ał je pies i cała wieś na dokładkę - jakbym wiedział co z tego wyrośnie to ni chu*a bym ich nie sadził. Nie wiem jak inne geny od Alphakronik ale Rawdawg to gówniane kwiaty, w ch*j liści, na 5 szt każda inna i jedynie zapach fajny owocowy. Pare fotek ze ścinki.



Jak wyschną to wrzucę podsumowanie z wagą i fotkami topów. Pozdro.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Siema, pora na epilog. Wszystkie rośliny już jakiś czas w słoikach. Nie wyszło za dużo jak na tą powierzchnię bo tylko ciut ponad 125 gram. Zdażało się prawie 2 razy tyle ale nie ma tragedii.

Frosted Apricot mała ale kwiaty zbite na kamień. Dała 28,5g w ch*j oszronionego suszu.



Druga Frosted Apricot - totalnie inne feno. Kwiaty lużniejsze jeszcze więcej lukru i dużo fajniejszy zapach - świeży owocowy. Tu wyszło 32g



I Rawdawgi tu kwiaty też luźne, na koniec troche bananów sie pokazało. Szronu bez szału ale i bez tragedii. Na uwagę zasługuje naprawdę fajny zapach jak syrop poziomkowy. Pachną tak 4 z 5 Rawdawgów w tym grow. Razem 72g.



No i tyle by było na ten raz. Wynik bez szału i nie wiem czy to geny czy musze jeszcze światło rozkminić? Coż pod lampą GTJ grzeją się teraz klony z FA które są przeznaczone na femki a i rośnie już nowe pokolenie. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół