nasiona marihuany

Fryzjer na zakładzie (Przycinka przed FLO)

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Cześć, machnąłem cięcia na femkach i teraz chciałbym poddać swoje dzieło ocenie.
Jestem zbyt okrutny czy zbyt łaskawy, a może w sam raz?

Przed:


Po:
20211226_173056-1.jpg
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Wycieles liście? I przycieles góry? Czy mi się tylko wydaje z tą górą? Zamiast liści mogłeś wyciąć dolne odrosty, lisice to plon, fotosynteza itd, ale niech się wypowiedzą bardziej kompetentni ale moim zdaniem coś tu jest nie tak , albo taka technika poprostu....
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Wycieles liście? I przycieles góry? Czy mi się tylko wydaje z tą górą? Zamiast liści mogłeś wyciąć dolne odrosty, lisice to plon, fotosynteza itd, ale niech się wypowiedzą bardziej kompetentni ale moim zdaniem coś tu jest nie tak , albo taka technika poprostu....
Wyczekiwałem momentu w którym świeża partia liści będzie w połowie rozwoju (w zasadzie szczyt każdego pędu).
Od góry nie były ruszane, czasami jak wiatraki najwyższe były za duże to je ucinałem.
Poza tym likwidowałem wszystkie wiatraki za wyjątkiem tych świeżych na szczycie głównych pędów oraz wszystkie pędziki świeże odchodzące z tych głównych pędów, które były poniżej ~70% wysokości rośliny (No chyba, że jakiś wyglądał na obiecujący, a był poniżej to i tak został).

Ogólnie można powiedzieć, że ogołociłem krzaka w 70% od spodu + punktowo powyżej.
W mojej głowie ubzdurał się eksperyment zrobienia 5 głównych szczytów bez treningów robionych wcześniej, no może bardziej o zrównanie 4 szczytów od pędów z tym głównym. Całość ma w mojej bani na celu wyciśnięcie maksimum energii z rośliny na te 4 pędy i szczyt oraz dodatkowy profit w zmniejszeniu ilości popcornu, żeby nie trymować tego wieki.

Dostały 2 dni od cięcia opryskiem z Asahi SL.

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, ale może ktoś już będzie wiedział jak to się skończy i czy był to dobry ruch / założenie.
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Co ty od***ales kolego, doły się przycina ewentualnie jakieś liście co zasłaniają odrosty
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Fryzjer na bogato, tylko końcóweczki :) ale zaraz znowu zieleń zaleje namiot, pewnie trochę uprawa się wydłuży ;)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Trzeba było przy okazji zrobić cropping na całej długości łodyg, za tydzień będzie tam gęsto.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Fryzjer na bogato, tylko końcóweczki :) ale zaraz znowu zieleń zaleje namiot, pewnie trochę uprawa się wydłuży ;)
Były ciachane 27 dnia życia, dzisiaj mają 33 dni i pierwszy dzień indukcji. Planowałem przełączyć 30 dnia, czyli w zasadzie o 2 dni dłużej czekałem, a zrobić to musiałem, bo operowanie z nimi przez gęstość było mocno utrudnione. A sama zieleń znowu faktycznie zalewa, ale już na wyższej wysokości i mam dostęp poniżej + ogniska przyszłych topów są na równi z tym baldachimem.

Trzeba było przy okazji zrobić cropping na całej długości łodyg, za tydzień będzie tam gęsto.
Masz racje, kompletnie o tej metodzie zapomniałem, a sporo by dała wytrzymałości tym pędą głównym, na 100% kwiatek byłby na nich o wiele większy, ajć się za***ałem w akcji.
Fakt, masz racje mija 6 dzień i już jest ponownie gęstawo, ale na szczęście bardziej u góry i z dołu mam swobodny dostęp do doniczek.

@edit
Na dzień dzisiejszy (33 dni):

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół