nasiona marihuany

Fullsezony na out jak sadzić?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Czołem!
Pierwszy raz będę atakował Fullsezony i Fasta (wcześniej tylko Auto). Automaty dziś poszły do kieliszka, natomiast nie wiem jak z Fullsezonami i Fastem, też już teraz w kieliszek? Czy poczekać jeszcze? Z automatami o tyle lajt że jak się pogoda brzydka bd utrzymywać to najwyżej ogarnę jak w zeszłym roku jakiegoś prowizorkę boxa na tydzień. Z fullsezonami boję się kombinować żeby mi w chacie nie zaczęły jakieś karzełki kwitnąć jak zacznę kombinować z ich doświetlaniem.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Po co sie tak śpieszyć?
Sezonowki czy fasty wysadz w docelowe miejsce w połowie maja , AFy na początku czerwca i nie ma żadnych problemów.
 

Etandilas

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2009
Postów
277
Buchów
75
Odznaki
2
Dokładnie! Nie ma co się spieszyć, z automatami tym bardziej bym poczekał, sezony mogą wybaczyć początkowy nie wypał pogodowy i odbić później, automaty nie bardzo :)
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Po co sie tak śpieszyć?
W sumie to nie wiem:D W zeszłym roku miałem auto i tak wcześnie sadziłem żeby złapać jak najwięcej promyczków słońca w fazie kwitnienia i w nadziei że ominę wrześniowe/październikowe deszcze (akurat to mi się nie udało), ale plon ilościowo zdecydowanie przeszedł wszelkie najśmielsze oczekiwania. Pomyślałem więc że w tym roku stosuję analogiczną metodę, tyle że wpadły mi w ręce fullsezony, a szkoda żeby się seedy zmarnowały.

A bo zapomniałem dopowiedzieć. Oczywiście na spota polecą dopiero po zimnych zośkach.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
W sumie to nie wiem:D W zeszłym roku miałem auto i tak wcześnie sadziłem żeby złapać jak najwięcej promyczków słońca w fazie kwitnienia i w nadziei że ominę wrześniowe/październikowe deszcze (akurat to mi się nie udało), ale plon ilościowo zdecydowanie przeszedł wszelkie najśmielsze oczekiwania. Pomyślałem więc że w tym roku stosuję analogiczną metodę, tyle że wpadły mi w ręce fullsezony, a szkoda żeby się seedy zmarnowały.
Afy lubia dobry start więc mogłes poczekać, chyba, że tylko kilka kulek na początek bo Cie zapewne chce rozerwac już :D
Zastosuj się do tej metody co Ci pisałem i bedzie dobrze.
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Afy od godziny w kieliszku więc po ptokach, ale luzik z nimi sobie poradzę:) Kwestia natomiast co z fotoperiodami, czy mogą mi zacząć kwitnąć na parapecie jak np zapomnę zasłon odsłonić na dzień jak pójdę do roboty.
W zeszłym roku z 2 Af miałem pełne pudło po adaśkach plonu, a i tak jeszcze ze 20 procent wywaliłem bo pleśń mnie dopadła, na ziemi marketówce i 2 nawozach do kwiatków za kilka ziko.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół