nasiona marihuany

[GŁOSOWANIE] Fanatycy

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie no Eko jak masz forme do odlewania to wyciskasz masę sylikonową i czekasz aż zastygnie ewentualnie nadlewki odcinasz i gotowe a wobler to inna bajka. Stelaż wkleić ster jak ma mieć, wyważyć i pomalować, potem akcję ustawić. Jeszcze zależy z czego korpus zrobisz. Z łyżką to se jaja robię, dziadek babce srebrne łyżki podkradał i robił z nich wahadłówki.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,421
Buchów
4,553
Odznaki
13
Ja właśnie myślę o tym że trzeba robić formę itd więc wcale nie mało roboty ale tak naprawdę raczej by chodziło w konkursie o przynętę nie o jej łowność czy ustawienie w ramach głosowania
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Przynęty to spore pole do popisu. Nieważne czy ktoś zrobi wobka czy gumę czy blachę z podkładki pod gwoździe (łowiłem na takie bolki :p). Wszystko jest kwestią gustu, ostatecznie decyduje publiczność. Można byłoby dodatkowy smaczek wprowadzić - każdy musi wysłać swoją przynętę i zwycięzca bierze wszystko :)
 

Smakosz85

Sigma
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
437
Buchów
1,639
Odznaki
5
Dzięki mordki za oddanie głosu w głosowaniu ✌️ sputnik wylądował do klasera ?
IMG_20211118_173938.jpg

PS.
Jeśli by ktoś potrzebował rabatu od @HolenderskiSkun.pl w kwocie 50 lub 20 to proszę na PW.
 

ogrodnikt

Active member
Rejestracja
Gru 9, 2021
Postów
28
Buchów
30
Również gratuluje zwycięzcom. Udanych połowów, dużych kabanosów i połamania. Od siebie moge tylko polecić kanał na yt „primanki” gość jest niesamowity pokazuje od a do z jak robić przynęty własnoręcznie czy np. formę do czeburaszek! Polecam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół