nasiona marihuany

[GŁOSOWANIE] Grow Roku INDOOR AUTO 2020 - ankieta

Wyszukiwarka Forumowa:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
1610902365113.png

Grafika by BZK

W imieniu całej załogi jedynego słusznego, polskojęzycznego forum w tej galaktyce zapraszam do głosowania na GROW ROKU INDOOR AUTOFLO 2020!

REGULAMIN:


  1. [*=center] Głosowanie trwa do 13.02.2021
    [*=center]Głosować mogą uczestnicy, którzy posiadają konto minimum 6 miesięcy i co najmniej 50sensownych postów LUB mają jedną fotorelację na koncie;
    [*=center]Głosować mogą wszyscy autorzy wyróżnionych w plebiscycie fotorelacji (a nawet powinni!);
    [*=center]Ankiety są wielokrotnego wyboru (można wybrać więcej niż jednego growera);
    [*=center]Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się niezwłocznie po zakończeniu konkursu.


UWAGA! Ankiety są wielokrotnego wyboru

Na zwycięzców czekają splendor i sława a także atrakcyjne nagrody i wyróżnienia!

Zwycięzcy (tylko I miejsce) otrzymują stosowne wyróżnienie-odznakę:





NAGRODY


I miejsce: bon 500 pln do SEEDSHOPU + pakiet 12 nasion Gnomes Seeds oraz gadżetów od GnomesGarden + 10 nasion z PanPestka Crew do wyboru + gadżety + koszulka do wyboru wzór i rozmiar. + bon 400 pln do GrowShopu

II miejsce: bon 400 pln do SEEDSHOPU + pakiet 9 nasion Gnomes Seeds i gadżetów od GnomesGarden +bon 200 pln do Flora-Fauna

III miejsce: bon 300 pln do SEEDSHOPU + pakiet 5 nasion Gnomes Seeds i gadżetów od GnomesGarden + bon 100 pln do Flora-Fauna


Dodatkowo wśród głosujących (dotyczy każdej kategorii) rozlosujemy bon 100zł do SeedShopu


Sponsorzy nagród:

ff.PNG

gg.PNG

awatar-pan-pestka-01.jpg



forum.jpg


Prezentacja uczestników:

############################################



Deevi

https://www.forum.haszysz.com/showt...CrystalMeth-1xGirlScoutCookies-pesti-OpenSeed








############################################


GROW BALDD

https://www.forum.haszysz.com/showt...RO-TS-1000-4x-QUICK-ONE-2x-NORTHERN-LIGHT-RQS

DSC_2553~0.JPG


DSC_2687.JPG


DSC_2629.JPG


############################################


KamilaKopec

https://www.forum.haszysz.com/showt...W-(0-81m2)-2x-Wild-Thailand-2x-Big-Cheese-XXl

20200815_213808.jpg


20200721_225120.jpg


20200920_202638.jpg



Zapraszamy do głosowania!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
W kategorii INDOOR AUTO miejsca na podium zajęli:

I miejsce - KamilaKopec

II miejsce - Deevi

III miejsce - GROW BALLD



Dodatkowo spośród głosujących, nagrodę w postaci bonu do seedshopu w kwocie 100zł wygrywa:

smoksalot
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Witam wszystkich! :) Na początek zanudzę podziękowaniami ;p
W pierwszej kolejności chciałabym podziękować za każdy oddany głos i docenienie mojej pracy włożonej w ten grow. Nie spodziewałam sie że w ogóle ktoś to zauważy i zgłosi do konkursu, tym bardziej że to pierwsza uprawa a już na pewno przez myśl mi nie przeszło że mogę go kiedykolwiek wygrać konkurując z takimi ''starymi wyjadaczami'' w uprawach jakimi są niektórzy z Was ;p
Dziękuje również organizatorom za ogrom pracy jaki włożyli w zorganizowanie tego konkursu i rzecz jasna za dołączenie mnie do niego ;)
Oczywiście chcę też ogromnie podziękować wielu z Was bo gdyby nie Wasze cenne rady na pewno nie dałabym rady samodzielnie, ze swoją wstępną, dość niedużą wiedzą osiągnąć takiego wyniku!

Kurde fajnie wygrać w takim prestiżowym konkursie, nadal siedzę i ciesze sie jak dziecko na widok nowej zabawki :D zdjęcie swe z pierwszego ''złotego'' grow zachowam, w ramkę oprawię i będę potomnym pokazywać że babcia to jednak była kozak :D :D
W ogóle swoją kandydaturę zobaczyłam przypadkiem na kilka dni przed końcem konkursu ale to i dobrze bo gdybym od początku wiedziała to ze zniecierpliwienia pewnie bym osiwiała a szkoda włosów ;p
Teraz ruszyłam z drugą uprawą, relacjonuje sobie na bieżąco, zbieram zdjęcia i po zakończeniu też pochwalę się całością co z tego wyszło, mam nadzieje że wynik będzie choć trochę zbliżony do pierwszego :]
Gdy tylko odbiorę nagrody pokaże tu co ciekawego w nich było ( a jestem pewna że wiele takich rzeczy będzie;]).

Raz jeszcze dziękuje Wam wszystkim z całego serca! Do zobaczenia! :)
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Miejsce na pudle więc jest dobrze ;)

Dziękuję za głosy użytkownikom , oraz za możliwość udział w konkursie - dla organizatorów i modów za pracę nad takimi konkursami.

Wielkie buchy za Was dziś polecą.
Peace
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
gratulacje ! bardzo fajne budy :)

ps: bo jeszcze jedna osoba się nie odezwała - https://panpestka.pl/product-category/headshop/ tu można wybrać koszulkę, tam też nie było dopisane, że dorzucamy się do puli nagród za 2 i 3 miejsce. Tak więc przypominamy zwycięzcom

pozdro!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół