nasiona marihuany

Gałka muszkatołowa

Wyszukiwarka Forumowa:

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Bawiliśćie się w to kiedys?? Co o Tym myslićie?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
R

Rider

Guest
Sam jeszcze z tym nie experymetowalem, moze sprobuje, choc czytajac ze zrodla powyzej stwierdzam ze sie nie oplaca, jak dla mnie za ciezko i zbyt malo kolorowo. Kto jadl nich cos doda od siebie.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
to ja wam powiem co mi to dało...
Przeczytałem kiedyś na hippcu o tym i odrazu mi sie zachiało. No to do dzieła. Kupiłem se 2 opakwania,galki mieloleonej i rozrobiłem w wodzie i wypiłem( ja piedole do dzis mnie skreca jak mysle o smaku tego) jakieś tam zmulenie i po 15 min nic!!! a wszysko sie dzioło o 11
a koło 16 zaczeła bania wchodzic:D! Faze miałem jak po letki za***anu się tyle ze mnie nie trzymało z dobre 8 godzin. Faza generalnie fajna ale nie warta swojego smaku i oczekiwania na nią. Jeszcze raz w zyciu ją spróbowałem , jak byłem w szpitalu :twisted:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
MNoje odczucia-nie jest fajnie, faza ciężka, nadchodzi bardzo dłogo i jest to na max obżydliwe, a w ogóle kaca ma się po tym przez następne 2 dni, prze***ane, trochę śmiechu jak po zielu, trochę niedobrych jazd, nie polecam, fuuuuu :D
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
ja miałem po gałce dobry trip..mianowicie wrzuciłem 7 gałek całych utartych na tarce przepijając sokiem pomarańczowym który szybko się skończył i musiałem się ratować kwaskiem cytrynowym bo tylko on mógł zabić ten okropny smak z rzeczy które miałem pod ręką :alien: jakies 2-3h po konsumpcji zacząłem czuć pierwsze efekty.miałem wrażenie że wszystko jest żółte a za chwile jakaś dziwna bania z ptakami która zmusiła mnie na powrót do domu :alien: odpaliłem jakiś serial i obadałem że 2 typy na ekranie telewizora są jakieś niebieskie więc pobiegłem do łóżka w obawie że ktoś z domowników skuma że jestem jakiś naćpany :lol: wstałem nagle gdzieś w nocy ja wiem może 7h po konsumpcji i miałem totalną szajbe w głowie jakieś dźwięki mi latały po pokoju i musiałem je wszystkie wygonić..później gdzieś rano jak się obudziłem stwierdziłem że czuje się jakbym się bardzo mocno zjarał i ten efekt utrzymywał się przez cały dzień a na następniejszy dzień miałem jakąś dziwną zamułę :roll: ogólnie nie polecam ze względu na napaskudniejszy smak jaki mogę sobie tylko wyobrazić :alien:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Ja zmieliłem 3 gałki ... powąchałem to i ***ało jak jakaś pasta do butów jakas chemia ***ana :/ rzygac sie chcialo :p wkoncu sie przemusilem i chcialem wypic rozmieszalem z wodą ... powąchałem troche i mi sie az w glowie zakrecilo tak ***ało :/ po prostu masakra... możliwe ze mniejszy zapach by miało gdyby rozsypac drobno na kartki i na tydzien zostawic zeby przewietrzylo sie ... :/ albo zneutralizowac jakas zapach...w kazdym razie trzeba miec silna wole zeby to w siebie wmusić :D jednak kusi mnie zeby to zarzyć ...
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
nie ma sensu odchudzanie tego z zapachu bo wtedy jest możliwe że będzie mniej kopać albo nie będzie kopać wcale..dlatego mieli się świeże gałki a nie kupuje zmielone w sklepie :alien:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja raz jadłem gałke... dziwne przeżycie a mikstura obrzydliwa :puker: tą papke (jedną szklanke) piłęm chyba z 30 minut;] a efekty lekkie... coś czułem ale lekko;]
 
H

haszyszekk

Guest
Ja wlasnie skończyłem pić herbatke z 3 łyżek gały ;-G obrzydliwa...
Dobrze ze więcej w domu nie miałem bo bym sie pożygał....
Jak na razie nic nie czuć (oprócz mdłości) ale może sie pokaże za czas jakiś ;)
pzdr
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Jak dla mnie gałka jest do dupy... Faza wchodzi po kilku godzinach, zaburzenia widzenia, równowagi, cały dzień wycięty z życiorysu. Jak dla mnie nic godnego uwagi.
 
H

haszyszekk

Guest
NIC Zero NUL SZajs! Za to nie wiem dlaczego miałem cos w rodzaju lekkiego fazowania na drugi dzień wieczorem /?/ czy to mogła byc gałka???
Nic innego nie brałem. Faza była jakać taka ciężka.... chodziłęm przymulony i nic mi sie nie chciało ;/ pzdr
 
R

rastatomuś

Guest
ja całkiem lubię gałkę!! faza całkiem przyjemna!! kiedy zaczyna cię mulić trzeba wypić mocną kawę i będzie spoko :thumleft: a jeżeli chodzi o smak da się przeżyć :tongue:



Pozdro dla gałkowiczów i nie tylko :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół