nasiona marihuany

Gadżety Outdoor - Kamera/fotopułapka na spocie

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Komuś rzeczywiście ta fotopułapka du*ę uratowała czy tylko sobie na sarny popatrzyliście?
 

SmiechNaSali

Active member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
39
Buchów
1
Jakie używacie modele fotopulapek ?
Rozglądam się za jakimś sprzętem w rozsądnych pieniądzach. Koniecznie z modułem GSM , czytelnymi zdjęciami i żeby baterie chociaż miesiąc trzymały. Poleci ktoś jakiś model , bo kompletnie się na tym nie znam, a dużo podróbek na rynku.
 
U

Usunięty 81825

Guest
podbijam pytanie kolegi. Czy ktoś ogarnia fotopułapki ale niekoniecznie jakieś bardzo drogie
 

kuzi

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2012
Postów
137
Buchów
29
Witam,potrzebuję konkretnej fotopułapki z modułem gsm (mms,sms)minimum 3g,budżet 700- 1500 maksymalnie,może ktoś pracował ze sprzętem w takim przedziale cenowym i mogł by coś polecić konkretnego?
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Witam,potrzebuję konkretnej fotopułapki z modułem gsm (mms,sms)minimum 3g,budżet 700- 1500 maksymalnie,może ktoś pracował ze sprzętem w takim przedziale cenowym i mogł by coś polecić konkretnego?
@spor Ty ogarniasz te sprzęty ;)
 

boomber

Member
Rejestracja
Mar 12, 2023
Postów
9
Buchów
0
Panowie wiecie czy da się namierzyć właściciela fotopulapki po pliku konfiguracyjnym, który jest na karcie pamięci? Chodzi o to czy da się wyciągnąć dane z jakiego kompa pochodzi ten plik i tak po nitce do kłębka znaleźć bandytę growera?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
A po co chcesz kartę do komputera wkładać?
 

boomber

Member
Rejestracja
Mar 12, 2023
Postów
9
Buchów
0
Aby skonfigurować foropulapke trzeba wrzucić na kartę pamięci (która będzie w fp) plik w którym są ustawienia konfiguracyjne np. Nr telefonu/e-mail na który ma wysyłać foto i inne techniczne mms/smtp . Bez tego ani rusz
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Nic nie trzeba, co to za ft? Posiadam kilka sztuk I w żadnej nie muszę wykonywać takiej operacji
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Tophunt HC-300M
Sterowanie urządzenia odbywa się przy pomocy komend wysyłanych przez wiadomości SMS, ustawieniami ręcznymi w urządzeniu oraz poprzez komputer.

Sterowanie urządzenia odbywa się przy pomocy ustawień ręcznych w urządzeniu oraz poprzez komputer przez stworzenie odpowiedniego pliku ustawień.

Widzisz nic nie musisz wkładać do komputera :) włożysz kartę i wszystko zrobisz na wyświetlaczy fp
 

boomber

Member
Rejestracja
Mar 12, 2023
Postów
9
Buchów
0
Panowie wiecie czy da się namierzyć właściciela fotopulapki po pliku konfiguracyjnym, który jest na karcie pamięci? Chodzi o to czy da się wyciągnąć dane z jakiego kompa pochodzi ten plik i tak po nitce do kłębka znaleźć bandytę growera?
Ponawiam pytanie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Panowie wiecie czy da się namierzyć właściciela fotopulapki po pliku konfiguracyjnym, który jest na karcie pamięci? Chodzi o to czy da się wyciągnąć dane z jakiego kompa pochodzi ten plik i tak po nitce do kłębka znaleźć bandytę growera?
Nice try panie komendancie 🙂
 

boomber

Member
Rejestracja
Mar 12, 2023
Postów
9
Buchów
0
Nice try panie komendancie 🙂
Trochę mi zajęło bo nie było łatwo (wpisywałem wszystkie możliwe frazy w Google, sprawdziłem też książkę z zakresu kryminologii xD) ale odpowiedziałem sobie sam i ... jeżeli macie fp w której trzeba umieścić plik konfiguracyjny to pamiętajcie o wyczyszczeniu metadanych (są darmowe programy). Nie daje to gwarancji bezpieczeństwa! Pamiętajcie też by nie testować fp w swoim domu (szczególnie tej z modułem GSM i włożoną kartą)!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół