nasiona marihuany

Gastrofaza

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Chyba nie trzeba mowic jak wazna role odgrywa w naszym zyciu jedzenie!... :wink:
Szczegolnie po jakims palonku...gdy nasze kubki smakowe sa wyostrzone a jedzenie sprawia nam nieziemska rozkosz :mrgreen:

Osobiscie uwielbiam sobie cos upichcic... proponuje umieszczac tu przepisy kulinarne i te proste i te bardziej zlozone... :wink:

Ser plesniowy<np president albo mnich> roztopic na talerzyku w mikrofalowce...lekko posolic...jesc z drzemem koloru czerwonego.... a jeszcze lepiej z miodem...plus jakis chlebek...wedle uznania...

Jak macie pierogi do gotowania, to zamiast gotowac to podsmazyc na maselku...tak aby byly lekko zlotawe...podawac ze smiatana..mozna drzemik itd...

Owoce moza w sosie musztardowym :twisted: ...do tego trzeba kupic w makro sa...owoce moza taka mieszanka:malze, osmiorniczki, krewetki itp...plus paczke "odnoża z kraba"...brzmi egzotycznie ale cena jest przyziemska ok 20zl za wszytko a troche tego jest....
..na jednej patelni smazymy ta mieszanke...mozna dodac bialego winka, przypraw, mozna ser<najlepiej jakis kwasny "brynza">...wedle uznania...
...na drugiej patelni pieczemy odnoza tego kraba<tak naprawde to jest jakies rodzaj ryby nie wiem czemu nazwali to w taki sposob> obtaczamy w jajku i mace...pieczemy na oleju...
SoS...bierzemy smietane, dodajemy musztarde, bazylie, cukier, sol, ocet<w sumie wyjdzie wam cos podobnego jak sos do hamburgerow :lol: mi smakuje :p> ...proporcje wedle uznania...
...mieszanke podajemy z odnozami zalanymi w sosie.... :twisted:

...narazie nic wiecej specjalnego nie umie sobie pzypomniec...
...smacznego :wink:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
O wyczesalo Cię... :p Taki temat jest tylko, ze z przepisami z marihuana.

Wiec tak:

Posmazasz na patelni kielbaske lub boczek az sie zarumieni, wbijasz jaja (ilosc wedle uznania). To wszystkomieszasz do uzyskania gestej konsystencji lub jak kto woli to podsmarzac krocej zeby lekkoplywalo. Smarujesz tym kanapki lub dajesz na talerz i jesz z chlebem. :D
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...bialy czy to jest jajecznica na kielbasie?? :p ...ja z jajecznica robie rozne kombinacje...np podsmazyc pomidory z cebula i z jakim przyprawami i do tego wbij jajka...albo jajka z mlekiem i z moka<tzw glupia jajecznica, robiona przewaznei dzieciom, ale ta delkatnosc jest pyszna :p >
...albo moczyc kromki chleba w jajku wymieszanym z maslanka...i podpodpiec na patelni..podawac z na slodko<z cukrem> lub mozna np ser, kielbaske na to wrzucic<jak sie upiecze, lub tez w trakcie smazenia :p >
 
R

Rider

Guest
...Pierogi wygrywaja :lol: mniam...
...reszta wydaje sie byc zalosna :roll: ... ale lepiej bedzie jak pogratuluje finezji :alien: ...bo nie jadlem wiec nie moge ocenic po samym przepisie :roll: ... to tak samo jak przepis na hamburger z mac'dauna ochydny... a smak "z***isty"?? :) ...
koyot napisał:
Chyba nie trzeba mowic jak wazna role odgrywa w naszym zyciu jedzenie!...
Szczegolnie po jakims palonku...
...to chyba wie kazdy :D ...dodac tylko moge ze pice albo cos wodnistego[lody] tez jest bardzo wazne a szczegulnie po palonku... :) tu tez na obecna pore roku "szejka" sobie mozna zmatowac -> ulubione lody,mleko,dodatki specjalne -> pierwsze dwa skladniki mieszamy [mikserem itp] ...dodatki ...taki specjal ale nie muj tylko ziomka ktory dodaje alkoholu do calej mixtury i wychodzi cos na podobnego do "malibu" ..niewiem dokladnie jak to kolo przyzadza... jak tylko sie dowiem to zapodam :)
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no wlasnie predazzo... nie mozesz powiedziec skoro nie jadles....skrec sobie ten ser i go rozpusc i zjedz z dzemem albo z miodem...miodzio!!!!!....no a szejki lodowo-alkoholowe tes sa wypas... :twisted:
 
R

Rider

Guest
...jak cos swojego wymyslimy to jest dobre :) ""...ja ma taka fobie ze jak robie se kanpki z salata szynka serem pomidorem posypanym sola ziolowa i polany specjal majonezem dekoracyjnym to mi to poprostu smakuje... a jezeli stara zacznie twozyc "cos" ...kanapki z tym samym... i wyjdzie cos na podub podobnego do mojego dziela... wtedy mi to poprostu niesmakuje... bzdura nie?..."" daze do tego zeby sformulowac zdanie znaczace ze lepsze wlasne niz czyjes... je**c szwaby i reszte pomylencow... :p

[ Dodano: 2005-09-01, 15:54 ]
...koyocie zrobie sobie to "sunrise Mnich pleśń specjal edition with łowicz truskawkowy - enjoy mix" ...z tym ze prosze cie o objasnienie tego ...w jaki sposub mam to stwozyc/jesc... zacznimy od tego ze cala brylke tego sera pokrytego bialym czyms "plesnia?" wkladam do mikrofali i grzeje tak zeby... oka... i w jakiej postaci ma wygladac komfigura jedzenia tego z dzemem/miodziem??... konstelacja nastepujaca: stopiony ser plesniowy na talezu posolony kontra swiezy zielony hleb posmarowny czerwonom substancjom firymy "lowicz" -> bo tylko taka uznaje... wiec? tak? :lol:

[ Dodano: 2005-09-01, 15:55 ]
...mimo wszystko... :alien: respek
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
so...po rostopieniu posolonego mnicha<ja daje ok 1min w mikr>, nakladasz NA NIEGO, dzem lub miod...over


... jesz lyzeczka LUB ... widelcem ...przygryzajac chleb z maslem lub bez, popijac mleko lub tez soczek :chef:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Moje poczynania w kuchni koncza sie na jajecznicy, nalesnikach i w ostatecznosci spaghetti.

Ale chetnie bym sobie cos pozadnego do zyra zrobil tylko jak przychodzico do czego to mi sie nei chce :p
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
a ja tam wole pujsc do sklepu i kupic sobie bohenek chleba i kefir :) do jest dopiero jedzenie, a jak do tego jeszcze dodac smalczyk i ogureczki kwaszone to juz jest za***iscie, ale to neistety nadszarpniecie finansowe :( a na chacie zawsze sie cos znajdzie :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Oooo... smalczyk. Taki z kielbaski jest najlepsz. Cod miod :!:

Ide sobie jesc zrobie bo przez ten temat zglodnialem.

Wiec przepis idzie tak:

Kroisz bolke na pol (wpierw po staropolsku trzeba ja przezegnac nozem). Obie polowy od wewnatrz smarujesz maselkiem. Na jedna dolna czesc kladziesz wedlinke, skladasz obie czesci i jesz :D
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...ja bym bialy dodal do tej kanapy ketchup i troche bazyli :p
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Jak ja w domu nie mam kachupu a bazylii to na oczy nie widzialem. Wole normalne zwyczajne jedzenie.

STAROPOLSKA KUCHNIA RULEZZZZ!!

Ale jutro sobie cos do jedzonka zrobie nowego. I opisze to tutaj :p
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
hehhe:D ja kiedys jak byliśmy z kumplem na fazie to zaczeliśmy jeść PYZY =D nie wiem czy były surowe czy nie ale były pyszne :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół