nasiona marihuany

Gdzie kupić zarodniki?

Wyszukiwarka Forumowa:

Zielony_997

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
34
Buchów
8
Witam, polecacie jakiś sklep z tanimi zarodnikami grzybków halucynogennych?
Widziałem takie na stronach z nasionami MJ ale tam dość drogie są, ponad 100, czy takie ceny są wszędzie? I ile z takich zarodników można zrobić grzybów, tyle ile się namnoży, czy jest jakaś granica?
 

Zielony_997

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
34
Buchów
8
Sorry za być może głupie gadanie ale z grzybami chciałeś dopiero zacząć i zielony jestem w temacie
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Głupia jest Twoja próba nabijania postów. Jeszcze jedna i zaczynam wlepiać ostrzeżenia... Nie pal tylko głupa że nie wiesz o co chodzi ;)
 

Zielony_997

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
34
Buchów
8
Zadaję pytania, bo chcę się czegoś dowiedzieć, możesz mi skasować posty, na które dostałem odpowiedź, co to zmienia?
stworzyłem może 3 wątki z pytaniami, tak to tylko odpowiadam jak ktoś zadaje dość proste pytania, a ja już miałem z tym do czynienia i wiem o co może chodzić. Jak coś robię źle to mi to wytłumacz, ale chyba o to chodzi w tym forum, żeby zadawać pytania i udzielać odpowiedzi innym.
Z grzybami nie miałem nigdy styczności i nie wiem jakie są ich ceny, a biorąc pod uwagę fakt, że nasiona mj można kupić nawet za niecałe 20zł to zdziwiła mnie cena np. 180zł na holenderskim skunie za zarodniki grzybów, chcę się więc dowiedzieć czy wy kupujecie w takich miejscach, czy może jakoś załatwiacie taniej. Nie musisz obrażać odrazu, tylko napisać na prywatnym czacie lub gdziekolwiek, żeby nie być akywnym na forum bo zostanę za to zlinczowany. Pozdrawiam.

EDIT: specjalnie dla ciebie sprawdziłem ile mam wątków, i dokładnie 3. (nie są to dokładne nazwy wątków)
1) ile hydrożelu
2) ile zdjęć w fr
3) zarodniki (ten wątek)

W reszcie moich postów odpowiadałem na wątki innych, i poczytaj sobie, wydaje mi się że w każdy post ma jak najbardziej sens i pomoże osobie zadającej pytanie, więc stwierdzenie "nabijasz posty" jest według mnie kompletnie nie na miejscu 😶
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Konto masz od soboty. Piszesz post pod postem, zadajesz bezsensowne pytania.
Nie czytasz: np. holenderskiskun nie ma w ofercie zarodników. Nie zadałeś sobie nawet minimum trudu przeczytania opisu, sprawdzenia fotorelacji na GROWKITACH tu na forum.
Przykład 2: pytasz się ile uploadów powinna mieć fotorelacja. Uważasz że są sztywne ramy i nie zostało to nigdzie określone?

Growlog powinien być schludny i przejrzysty, a przy okazji treściwy i merytoryczny. Musi zawierać odpowiednią ilość sensownych zdjęć.
Fotorelacja powinna prezentować rośliny na różnych etapach rozwoju. Niedopuszczalne jest zamieszczenie kilku zdjęć np. z zaawansowanego flo i zakończenie na tym fotorelacji.
Częstotliwość aktualizacji:
Nie należy umieszczać zdjęć co kilka dni gdzie zmiany/różnice są niewielkie (oczywiście pomijając problemy, choroby). Jednocześnie aktualizacje muszą być przeprowadzone przynajmniej raz w miesiącu. W przeciwnym wypadku mogą zostać przeniesione do działu Nieukończone.
W każdej aktualizacji powinien być umieszczony wiek rośliny - z rozróżnieniem na VEG/FLO

Ile hydrożelu - bez użycia lupy. Kilka wątków pod Twoim:

Nigdzie wcześniej Cię nie obraziłem. Poprosiłem żebyś nie palił głupa... co jednak czynisz więc sam siebie obrażasz. Dalsza dyskusja jest bezcelowa.
 

Zielony_997

Active member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
34
Buchów
8
Konto masz od soboty. Piszesz post pod postem, zadajesz bezsensowne pytania.
Nie czytasz: np. holenderskiskun nie ma w ofercie zarodników. Nie zadałeś sobie nawet minimum trudu przeczytania opisu, sprawdzenia fotorelacji na GROWKITACH tu na forum.
Przykład 2: pytasz się ile uploadów powinna mieć fotorelacja. Uważasz że są sztywne ramy i nie zostało to nigdzie określone?




Ile hydrożelu - bez użycia lupy. Kilka wątków pod Twoim:

Nigdzie wcześniej Cię nie obraziłem. Poprosiłem żebyś nie palił głupa... co jednak czynisz więc sam siebie obrażasz. Dalsza dyskusja jest bezcelowa.
Dobra, będę czytał zanim zapytam i przystopuję trochę z pisaniem. sorki
Tak jakoś jak wbiłem na forum to mnie poniosło z tym pisaniem 😐
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół