nasiona marihuany

Gdzie marihuana legalna?

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Staniol

Guest
mam takie pytanie czy wiecie może gdzie oprucz Holandii jest lagalna marihuana?
 
G

gum1s

Guest
W Czechach jest legalne posiadanie i w Belgi tez do 5 gram z tego co slyszalem...
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
w Kanadzie jest tez legalna
 

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
Cytat z wikipedii: Stan prawny w Holandii, Belgii i Szwajcarii sprawia, że można uważać, że marihuana w tych krajach jest legalna. Znajduje się tam w normalnej sprzedaży. Podobnie jak alkohol jest obłożona akcyzą. W krajach tych legalna jest również uprawa konopii na potrzeby własne, rodziny czy też przyjaciół. W Wielkiej Brytanii, jak też w RFN, Holandii, sprzedawanie nasion marihuany jest legalne, a sama ta roślina jest przedmiotem hodowli domowej. W Polsce można posiadać nasiona, ale nie wolno jej hodować.
 

Tede

Active member
Rejestracja
Paź 6, 2011
Postów
30
Buchów
0
Siemka odświeżam wątek, bo mam to samo pytanie co w temacie, poza tym może coś się zmieniło w statusie prawnym różnych państw.Więc w których krajach jest legalna UPRAWA?Proszę mnie nie przekierowywać do wiki, bo nie ma tam nawet nic o hiszpanii...
 

Ludvio

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2011
Postów
171
Buchów
0
Mam znajomego co mieszka w Hiszpanii obecnie i mówi ,że większości hiszpanii jest legalna tylko w niektórych rejonych sie doczepiają.Ale ogólnie to ok ,ale nie pamiętam czy jest w sprzedaży
 

Anaconda

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
889
Buchów
3
SIEMA
W Angli mozem miec do 5krzakow i do 100g na wlasny uzytek.
Ustawa weszla do uzytku po 27.02.2012 juuupi
 

Tede

Active member
Rejestracja
Paź 6, 2011
Postów
30
Buchów
0
Anaconda-masz jakiegoś linka ze żródłem?
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
co do zasady, marihuana jest nielegalna na całym świecie. nawet w holandii.
w CZ, NL czy CH jest dopuszczony (zdepenalizowany) użytek własny i posiadanie wraz z uprawą niewielkich ilości.

całkiem legalna była by w tedy, kiedy sadził byś poletko krzaków a potem sprzedawał je na targu jak marchewkę czy jajka.
 

Paprykowanie

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2011
Postów
83
Buchów
0
całkiem legalna była by w tedy, kiedy sadził byś poletko krzaków a potem sprzedawał je na targu jak marchewkę czy jajka.

Bangladesz :zjarany:
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
no właśnie to takie proste nie jest.
zwóć uwagę na Indie - tam konopie się żarzy od tysiecy lat a jednak europejskie trendy spowodowały, że w świetle prawa jest ona tam de lege zakazana.
z Bangladeszem jest podobnie - społeczne przyzwolenie jest, ale prawo zakazuje, bo Bangladesz chce liczyć się międzynarodowo a kraje nastawione permisywistycznie w zakresie narkotyków są bagatelizowane albo wręcz potępiane oficjalnie.
 
D

delete

Guest
Leniwiec zapodal wam w skrocie jak to jest.

Przybijam sie pod tym. Wszystko jest w internecie. Jezeli NAPRAWDE was to interesuje to szukajcie aktow prawnych, a nie "bo kolega mi mowil"....

No i jeszcze podam wam dobry adres- www.google.com - jak ktos nie zna...
:D hyhyhyhhyhyhy

A tak na serio to wlasnie tak to dziala i powinno dzialac. Jako uzywka na rowni z alkoholem i tytoniem, a jako lek przepisywany przez lekarza.

Zarejestrowana uprawa powyzej 4 krzakow in i 2 out. I bylbym bardzo szczesliwy.

Zakaz jarania w miejscach publicznych za wyjatkiem miejsc wyznaczonych. Legalizacja klubow socjalnych (coffee shop) w ktorych bez obawy mozna zapalic swoje ziolo lub nabyc jednorazowo do 5g.

Karanie dilerow osiedlowych i ulicznych surowymi karami.

Zalegalizowanie "social dealing"- czyli zarejestrowany grower i do 5 wspoluzytkownikow odkupujacych od niego (znajomi, rodzina, sasiedzi)

I zapomnijcie o wolnosci i jaraniu gdzie sie da. Trzeba byc niezle z***anym zeby chodzic wszedzie z jointem w gebie i chwalic sie ze "jaram se na luzie"

Tak jak nie chce aby moja corka ogladala ludzi jarajacych na ulicy tyton czy pijacych alkohol, tak nie chce zeby ogladala zajaranych gowniarzy.

Pozdrawiam

yo:spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół