nasiona marihuany

Gdzie sa takie sklepy ?

  • Autor wątku kamil.bukowski
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
K

kamil.bukowski

Guest
Mam pytanie ? Mozecie podac mi jakies linki do sklepow internetowych typu www.smartshop.pl
Nie chce zadnych nasionek ale juz gotowe palenie ;)

.::ARKAN::. 14 latek, lub policjant.. zamykam :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
na allegro masz jednego użytkownika, który nazywa się Magiczny Sklep czy coś, wpisz np. szałwia na allegro i sprawdź kto to wystawił, znajdź tego użytkownika (chyba jakoś tak się nazywa) i weź na jego wszystkie produkty. sporo rzeczy ma.
 
K

kamil.bukowski

Guest
Chodzi mi o Gotowa do Palenia Marihuane ktora wystarczy wlozyc do fajki i jarac :)
Cos takiego mozna kupic w Holandzikich Coffeshopa'ach :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
james bond napisał:
ale nie znalazlem tam holendarskich marichuan

koleś napisał że szuka sklepów typu smartshop.pl, więc myślałem, że szuka naturali. Jeśli szuka sklepów z ganją to jest idiotą.
 
J

james bond

Guest
spoko lubo

bukowski poprostu sprzedaz i kupno przez internet maryski
jest ryzykowna dla obu stron a dla Ciebie tymbardziej bo na gów** od oszustów
łatwo sie nadziać a pozatym to nielegalne

sprawdz sobie ten magicznyogrod i www.smartshop.pl tam jest duzo
alternatywnych specyfików ktore rownie dobrze
podziurawią twój rządny doswiadczen mozg
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
zatkało mnie jak przeczytałem kilka postów w tym temacie i stwierdzam że pare osób niepowinno tu wogóle być.pzdr :pl:

[ Dodano: 2006-07-03, 22:56 ]
buahahahahaha
 
C

canabuz

Guest
jasne ze nie powinno byc. tu obowiazuje w koncu pelnoletnosc?! nie uwierze ze typek co chce kupic jointy przez internet albo :pl: w jakims sklepie ma skonczone 18 lat.
nie uwazam niskiego wieku za zadna wade ale zajarane dzieciaki to jedna z najczestszych przyczyn przypalu - za takie durne pytania od razu dalbym im bana bo to nie forum dla nich - TAK W MOIM ODCZUCIU...
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
całkowicie się zgadzam z canabuz bo to już nawet niejest śmieszne tylko żałosne ,ja mając 10 lat wiedziałem że się czegoś takiego nie kupi przez neta bo to jest nielegal
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
canabuz, -=edson=-, no ale cóż sie zrobi panowie , wystarczy ze zaznaczą przy rejestracji " mam 18 lat " i tacy mogą sobie tu urzytkować . ale i tak PEACE
 
K

Kolarz

Guest
Powiem wam jedno panowie! Ja mam juz swoje lata, a jednak goscia rozumiem. Mimo wszystko internet daje duza doze anonimowości i teoretycznie może posłużyc do znalezienia jakiegos kontaktu.
Ja np. skonczylem kilka lat temu studia, wrocilem do swojego miasta, kontakty mi sie pourywaly i totalna porazka :D . Do decyzji o podjeciu uprawy (dopiero zaczynam) zmusila mnie po prostu sytuacja, bo ni cholery nie znam nikogo kto cos ma :(.
Ja rozumiem, ze to forum nie jest do takich tekstow, bo tylko mozna jakies wladze sprowokowac do dzialan, ryzyko zwiazane z prowokacja tez jest duze, ale panowie! - nie gnojcie tak tych desperatow, bo to system jest winny a nie oni;). pzdr
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół