akcesoria do uprawy roślin
nasiona marihuany

Gelato#33 x Chemdawg od Rumcajza

Wyszukiwarka Forumowa:

BetonowyDaniel

Edward A. Murphy
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3,889
Buchów
10,752
Odznaki
12
Nie myślałeś na tych 6-ściu co wystają ponad zrobić supercropping? Zrównać z resztą wyrównać baldachim obniżyć lampę dać reszcie więcej światła?
nieee, z moim fartem to by z tego ch*j wyszedł. Jest ok tak jak jest :)
 

Satvara

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2025
Postów
98
Buchów
388
Nie to zebym podpuszczal, ale fajnie by bylo dla celow naukowych jakbys na 1 sztuce zrobil super cropping, moze sam bys sie milo zaskoczyl haha, sory :D
 

BetonowyDaniel

Edward A. Murphy
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3,889
Buchów
10,752
Odznaki
12
Podlewałem i uzupełniałem wodę w podstawkach. Dostały trochę PK. Przy następnym podlaniu dostaną calmaga.


20260529_193454.jpg

20260529_193442.jpg

20260529_193430.jpg
 

BetonowyDaniel

Edward A. Murphy
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3,889
Buchów
10,752
Odznaki
12
Te kilka dolnych tej z lewej z przodu bym wy***ał.
Byłem ciekawy czy ktoś to napisze w końcu :D
Wy***ie je jutro bo i tak są nisko i widzę, że gorzej puchną. Noszę się z tym zamiarem chwilkę. Myślałem na początku, że podrosną ale widzę, że już nie. 2 piętra wylecą :)
Doceniam czujne oko :)
 

Mlody224

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2022
Postów
618
Buchów
2,561
Odznaki
3
Masz możliwość dać fote z góry?
 

Mlody224

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2022
Postów
618
Buchów
2,561
Odznaki
3
No git malina. W miarę luźno.
Ogarnij deko dół i oby z fartem do końca
Piona

Chociaż ja i tak bym parę listków z góry wypierniczyl bo dla mnie zbyt gęsto by było.

Ale to już każdy indywidualnie.

Oby z fartem do końca.
 

BetonowyDaniel

Edward A. Murphy
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3,889
Buchów
10,752
Odznaki
12
Nie robiłem nic dzisiaj bo mało byłem na miejscu, jutro będę znowu je podlewał i uzupełniał wodę.
Bardziej z góry to nie złapię chyba już :p
Chociaż ja i tak bym parę listków z góry wypierniczyl bo dla mnie zbyt gęsto by było.
też co jakiś czas wywalam po kilka :)
 

BetonowyDaniel

Edward A. Murphy
Rejestracja
Cze 11, 2023
Postów
3,889
Buchów
10,752
Odznaki
12
Siema.
Dzień 32 od zmiany światła - o ile dobrze liczę xD

Wszystkie poza R2 dostały papu.
Delikatnie bo:
1ml/l Biogrow
1ml/l Fishmix
1,5ml/l PK 13-14
1ml/l Silic rock
1ml/l calmag
R2 dostała samą wodę.
Wywaliłem też jakieś liście.

Grupowe
20260603_131417.jpg

20260603_131435.jpg


R1
20260603_131451.jpg


R2
20260603_131504.jpg


R3
20260603_131516.jpg


00 OG Kush 1
20260603_131530.jpg


00 OG Kush 2
20260603_131544.jpg



Zdrowia
 

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sprawdzonym sklepie Growbox.pl na wszystko! akcesoria do uprawy roślin

Sklep z nasionami marihuany


Sklep z growkitami grzybów Z kodem HASZYSZ dostajesz 10% zniżki

Góra Dół