nasiona marihuany

[GF][0.16m] Saul vs RoZzman Blue Hash F1 +Os Rumcajz

Wyszukiwarka Forumowa:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
ile ku**a xD ? to czekam y jeszcze do pierwszego Maja, pasuje ?
ścinka pierwszego i do 10tego będzie wynik suchego ... może tak być ?
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
ile ku**a xD ? to czekam y jeszcze do pierwszego Maja, pasuje ?
ścinka pierwszego i do 10tego będzie wynik suchego ... może tak być ?
Możemy się tak wstępnie umówić, ale one u mnie dopiero zaczynają puchnąć :p
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siema :tiphat:
55 dzień flo
Podlewam wodą co 3 podlanie 1/3 dawki pk 13/14
Przędziorki chyba się zadomowiły na dobre mimo, że opryskałem wszystko dość dokładnie karate gold, to i tak pojedyńcze sztuki dalej mi liście zjadają.

Blue Hash x Serious 6
IMG_8119.jpg


Cannalope
IMG_8121.jpg

IMG_8122.jpg

IMG_8125.jpg
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
faktycznie słabizna u Ciebie ;D
ch*j tam, ja ścinam juz główny szczyt, nie chcę mieć stoonera, reszte zostawiam niech sobie puchnie.
choć ,pragnę dodać, że fryzjer przed przypadkową suszą strasznie spie****ił mi uprawę : susza wuciągła wodę z wielu liści które zostały i potem uschły z braku wody ;[ liści brakuje już bardzo dużo, ogólnie jest też słabo. ale walka rwa do końca ;P
P.S przędziorki to takie nanoboty ;] wysłałem je z allegro za 19,99 PLN oby zjadły wszystkie te Twoje topiszcza do Maja ;D
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
faktycznie słabizna u Ciebie ;D
ch*j tam, ja ścinam juz główny szczyt, nie chcę mieć stoonera, reszte zostawiam niech sobie puchnie.
choć ,pragnę dodać, że fryzjer przed przypadkową suszą strasznie spie****ił mi uprawę : susza wuciągła wodę z wielu liści które zostały i potem uschły z braku wody ;[ liści brakuje już bardzo dużo, ogólnie jest też słabo. ale walka rwa do końca ;P
P.S przędziorki to takie nanoboty ;] wysłałem je z allegro za 19,99 PLN oby zjadły wszystkie te Twoje topiszcza do Maja ;D
Ja właśnie takiego stoonera oczekuje :)
Ja to spie****iłem sprawę, tym naginaniem na indukcji, trochę to ją przystopowało niestety.
Ej to ja robię zwrot, zaraz ci je pakuje i odsyłam :D
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Chyba wrzuce jedna sztuke tego Blue do nastepnego grow. Bo tak patrzac po waszych i @GROW BALDD roslinach to w sumie ciekawie moze byc :)
A mam dwie sztuki z tego samego rzutu :p
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Chyba wrzuce jedna sztuke tego Blue do nastepnego grow. Bo tak patrzac po waszych i @GROW BALDD roslinach to w sumie ciekawie moze byc :)
A mam dwie sztuki z tego samego rzutu :p
A no to testuj Panie Kolego, z chęcią zobaczę jak ci z nim pójdzie :D
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siemanko :tiphat:
67 dzień flo- Ścinka

Sytuacja wygląda tak, że wziąłem się za ścinkę. Niby wiem, że Cannalope jaki Blue Hash powinny jeszcze postać co najmniej z 2 tygodnie.
Niestety ścinka przyszła szybciej bo wypada zacząć coś kiełkować na outdoora a miejsca brak. Drugim powodem jest to, że Cannalope ma 95% mlecznych trichomów, pozostałe 5% to bursztynowe kryształki. Chciałem z niej właśnie typowego sativowego mózgotrzepa więc wpadła niezapowiedziana kosa. A no i jeszcze trzeba zakończyć starcie z RoZzmanem :)

Zacznę od Cannalope :D
Bardzo fajnie pachnąca odmiana o zapachu mixu owoców z wysuwającymi się na 1 plan cytrynami a w tle czuć nuty kadzidła. Bardzo przyjemny zapach. Topki twarde i zbite choć niestety dość małe. Niestety nie mam zdjęć rośliny bo jak złapałem za nożyczki to już o tym nie pomyślałem. Trym jak zawsze na odpie**** ;)

IMG_8346.jpg

IMG_8347.jpg

InkedIMG_8348_LI.jpg

IMG_8350.jpg

IMG_8352.jpg
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
nie doczekam się xD ok to ja pierwszy wrzucam wage,mójrekord ;D
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
nie doczekam się xD ok to ja pierwszy wrzucam wage,mójrekord ;D
Przepraszam najmocniej Panie kolego, ale ja się poddaje. Gratulacje wygrałeś :D
Miałem napisać już wcześniej, ale nie miałem za bardzo czasu, za***any strasznie jestem.
Szkoda mi ścinać krzaka który ma jeszcze 50% przeźroczystych trichomów i puszcza nowe białe włosy jak szalony, mimo, że leci na samej wodzie. Było by to skrajnie nieekonomiczne bo poświęciłem na niego czas, nawozy i prąd a otrzymał bym materiał który nadaje się co najwyżej na masło. Swoją drogą gratulacje wyniku bo jest zacny, u mnie max z 30g wyjdzie, to i tak szans nie miałem z tb.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Przepraszam najmocniej Panie kolego, ale ja się poddaje. Gratulacje wygrałeś :D
Miałem napisać już wcześniej, ale nie miałem za bardzo czasu, za***any strasznie jestem.
Szkoda mi ścinać krzaka który ma jeszcze 50% przeźroczystych trichomów i puszcza nowe białe włosy jak szalony, mimo, że leci na samej wodzie. Było by to skrajnie nieekonomiczne bo poświęciłem na niego czas, nawozy i prąd a otrzymał bym materiał który nadaje się co najwyżej na masło. Swoją drogą gratulacje wyniku bo jest zacny, u mnie max z 30g wyjdzie, to i tak szans nie miałem z tb.
spoczko spoczko, może sie jeszcze zdziwisz, poczekamy aż zetniesz krzaka i zważysz towar. GF trwa ;P
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół