nasiona marihuany

GGS 2022

Wyszukiwarka Forumowa:

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
285
Buchów
845
Odznaki
5
Ludzie na IC zarzucaja Ci, ze zniszczyles ich polski dzial
Masakrator jest jednym z niewielu, którzy utrzymywali go przy życiu.
Robiąc coś z własnej inicjatywy, ludzie przyzwyczajają się i po pewnym czasie traktują to jak obowiazek:jprd:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,037
Odznaki
4
To kto w końcu to zrobił? Też byłem tam pijany i spałem... A jak wstałem to już nikogo nie było :(
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,363
Buchów
1,142
Odznaki
4
Russian Farmer nie zrobil koncowego update ze scinki swoich scrogow no i wszystko ***lo.
Akurat tam beste quality Maroca mial od Grzesia i tak to sie zakonczylo.
Reakcja łańcuchowa - tak to nazwali
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
A ja myślałem że to Ty popsułeś im Icmaga... ?‍♂️
IC w ogóle jest jakby martwy jako całokształt. Uchodźców z overgrow raczej i tak od dawna nie było ? Dużo ludzi pierwotnie z forum Hypka dział K _ przez OG do IC _ inaczej tak było w czasach które pamietam wiec wieki temu. Forma co w ogrodzie to kalka z OG.

ps: kiedyś dostałem bana na IC . [ ładnie poprosiłem => # mnie tam wysłał z misja trollingu _ jakos tak jak by co to Jego wina ]

Co to za "prawie gównoburza" ? Nie zdąrzyłem dobiec z popcornem... ?

Nie mam pojęcia ja jestem nie w temacie. Russian Farmer został wspomniany. Ciekawa barwna postać. Mistrz prowizorek.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,245
Rozwiązań
1
Buchów
16,424
Odznaki
1
No no, znowu jakies pomowienia. Ja nic nie wiem, nie jestem stad...
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
No no, znowu jakies pomowienia. Ja nic nie wiem, nie jestem stad...
d05ec02736b548dfd028097d1ckb--wall-wall-clock-not-naughty-not-bothering-anyone-mending-prim.jpg

"Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus. Poza tym uważam za swój obowiązek uprzedzić, że kot to zwierzę starożytne i nietykalne. "

No dobra _ zostałem _ nie tyle wysłany co _ potencjalnie nakręcony : pewnie mi sie nudziło, dowiedziałem sie kilku ciekawostek _ i zanim zapisałem wyczysczono cała absu****ną zabawę : . Zresztą cokolwiek powiem i tak jest to nieweryfikowalne po tylu latach [ ile ?? ]
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,253
Buchów
5,161
Tak to prawda , masakrowałem ich codziennie ponad dekadę i se w końcu poszli.
Coś słabo skoro poszli o własnych siłach.

Fora, jako forma komunikacji raczej umierają. Dygresja granatem od pługa => Nawet tu widać, że wszyscy z fona... masakra. [ mój fon jest 3x szybszy od mojego lapka rotfl. tylko interfesj zrąbany a o oprogramowaniu nadającym się do czegoś lepiej nie wspominać _ taka zabawka o bardzo ograniczonej funkcjonalności, niby fajnie jest mieć magnetometr, czy inne wbudowane tam dziwa _ problem jak się zaczyna porównywać to co one pokazują z tym co powinny pokazywać ]

Wracając do forum. Ma szansę przetrwać jeśli zostaną użytkownicy którym zależy : dalej jest traktowane jako źródło informacji i danych [ fotorelacje np. Bez forum jednego drugiego czy 3 daleko byś nie zajechał. Mam racje ?. Niezależnie od wszystkiego ]

Ponad dekada. :jprd: Straszne jak ten czas zapie****a. Pamiętam oglądałem jakieś początki _ zawsze ładne zdjęcia podobno bez szopy. IC był nudny _ przynajmniej z mojego punktu widzenia. Jak to mówią co kto lubi. Byle by F# żyło jeszcze ze 2 dekady ;)
 
Ostatnia edycja:

Seiter

Pam param pam
Rejestracja
Mar 21, 2021
Postów
476
Buchów
1,863
Odznaki
7
A ja się zastanawiam jak wielkie rosną krzuny w Indor z tych pestek od Grzecha. Nigdy nie robiłem.
Mam już w kolekcji półauto z nowego rzutu i sprobuję swoich sił w in tylko boję się że jak wrzuce 2 lub 3 do boxa 80x80x180 to mogę mieć problem, że go rozdupcy?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Poszukaj sobie w zakończonych. Chyba dr susz za***ał kiedyś duzy namiot z grzechowymi outdorami i wyglądało to kozacko. Poza tym to ty decydujesz jakie będą twoje rośliny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół