nasiona marihuany

GGS 2022

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 23746

Guest
Pisałem dzisiaj z Grzesiem i mówił, że jakoś w marcu.
 
U

Usunięty 23746

Guest
Nie doczytałem posta. Może na pestkomani będą wcześniej, ale póki co na świeżutkie pestki trza czekać do marca. A afków już ma nie być niestety:/
 

PM1365

Active member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
42
Buchów
23
Panie Grześ, jest jeszcze szansa na półautomaty w tym sezonie?
 
U

Usunięty 26520

Guest
Jest szansa żeby poszło wcześniej info na forum kiedy będzie drop na sklepach ?
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
A jest szansa, że powiesz czego się będzie można spodziewać po tym co w tym roku wypuścisz?
Nigdy nie wierzyłem, w te opisy na stronach sklepów, a jak będzie osobisty producenta, to znacznie pobudzi wyobraźnie :)
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
A jest szansa, że powiesz czego się będzie można spodziewać po tym co w tym roku wypuścisz?
Nigdy nie wierzyłem, w te opisy na stronach sklepów, a jak będzie osobisty producenta, to znacznie pobudzi wyobraźnie :)
Coż Ci powie jak nie testowane jeszcze nic :D dowiemy się w tym roku. Ja nakupilem troche tych fastów z Guerilla Gold, ale tak wyszło że wszystko wysłałem za granice, niech chłopaki zobaczą co z tego wyrośnie :)
 

woddborsuk

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2021
Postów
528
Buchów
1,014
Coż Ci powie jak nie testowane jeszcze nic :D dowiemy się w tym roku. Ja nakupilem troche tych fastów z Guerilla Gold, ale tak wyszło że wszystko wysłałem za granice, niech chłopaki zobaczą co z tego wyrośnie :)
A to w tym roku całkowicie nowe odmiany powychodziły? Nie śledziłem w przeszłości odmian GGS, ale z góry założyłem, że w tym roku powróci do reprodukcji swoich najlepszych odmian :)
 

OlaLola

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2021
Postów
5
Buchów
1
Hej wszystkim, dopiero poznalam renomowana marke GGS i nie jestem w temacie co bylo fenomalne, a co mniej. Przez pryzmat poprzednich krzyzowek jak wygladaja aktualne ?
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Hej wszystkim, dopiero poznalam renomowana marke GGS i nie jestem w temacie co bylo fenomalne, a co mniej. Przez pryzmat poprzednich krzyzowek jak wygladaja aktualne ?
jak coś się pojawi to bierz i nie pytaj bo długo nie będzie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół