nasiona marihuany

GGS czy powróci?

Wyszukiwarka Forumowa:

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Witam dręczy mnie pytanie czy w przyszłym sezonie (2021)będę mógł nabyć pestki od ggs'a?

Jest ktoś w stanie mnie uświadomić, jakieś info ?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,176
Buchów
5,064
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think


Od tego nie ma ucieczki , jeszcze tu ku**a wroce !!!

Witam dręczy mnie pytanie czy w przyszłym sezonie (2021) będę mógł nabyć pestki od ggs'a?

Nie określono ram czasowych : 2021 jest niemalże zaraz ;]
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Bardziej spodziewajcie się na 2022

Skąd te przypuszczenia ? Oby się nie sprawdziły...
Mam taką małą nadzieję, że grzesiu ma to wszystko z tyłu głowy za dużo osób na niego czeka !
Pozdro!
 
U

Usunięty 78332

Guest
Skąd te przypuszczenia ? Oby się nie sprawdziły...
Mam taką małą nadzieję, że grzesiu ma to wszystko z tyłu głowy za dużo osób na niego czeka !
Pozdro!

Fajnie by było sam chciałbym wypróbować te nasiona, nie mówię że nie ale tak jak wyżej bardziej spodziewajcie się 2022
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Fajnie by było sam chciałbym wypróbować te nasiona, nie mówię że nie ale tak jak wyżej bardziej spodziewajcie się 2022

Skąd te przypuszczenia ? Oby się nie sprawdziły...
Mam taką małą nadzieję, że grzesiu ma to wszystko z tyłu głowy za dużo osób na niego czeka !
Pozdro!

tutaj macie praktycznie to samo tyle, że dużo drożej

https://gnomesgarden.pl/producenci/biogenetic?SubmitCurrency=1&id_currency=1
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Również stawiam wtedy biogenetic oraz fasty od sweet seeds.
Dzięki wszystkim za uświadomienie!
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Z całym szacunkiem do Grzesia nie wiem czemu Wy się tak podniecacie jakby jego wszystkie pestki to był święty gral. Jak każdy ma w swojej kolekcji lepsze i gorsze pozycje, które mają różne wady i zalety. Mnie denerwuje rozstrzał fenotypów. Jedna odmiana, a część liściastych szczot lekko klepiącaych na które jak się patrzy i myśli o trymie to płakać się chce, a obok zbite, mocnyejak na outdoor kozaki...
 

LickMyBuds

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2020
Postów
55
Buchów
0
Z całym szacunkiem do Grzesia nie wiem czemu Wy się tak podniecacie jakby jego wszystkie pestki to był święty gral. Jak każdy ma w swojej kolekcji lepsze i gorsze pozycje, które mają różne wady i zalety. Mnie denerwuje rozstrzał fenotypów. Jedna odmiana, a część liściastych szczot lekko klepiącaych na które jak się patrzy i myśli o trymie to płakać się chce, a obok zbite, mocnyejak na outdoor kozaki...

Osobiście tez nie rozumiem tego hype. Moze kwestia cenowa tutaj gra sporą rolę, albo samo wsparcie dla rodaka. Osobiście uważam, ze szału nie ma i dupy mi nie ***ało. Mam wyszukane gusta i moze akurat mnie nie urzekły. Czytałem, ze ma chwilową przerwę. Jak najbardziej jest to zrozumiałe bo każdy ma swoje życie i pewne sprawy musza poczekać Życzę wszystkim czekającym zeby sie w końcu doczekali, ale watpię zeby gdzieś krążyło szybsze info niż od samego Grzecha
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Z całym szacunkiem do Grzesia nie wiem czemu Wy się tak podniecacie jakby jego wszystkie pestki to był święty gral. Jak każdy ma w swojej kolekcji lepsze i gorsze pozycje, które mają różne wady i zalety. Mnie denerwuje rozstrzał fenotypów. Jedna odmiana, a część liściastych szczot lekko klepiącaych na które jak się patrzy i myśli o trymie to płakać się chce, a obok zbite, mocnyejak na outdoor kozaki...

Fakt, rosztrzał fenotypów to największa bolączka, sporo automatów mi wyrosło 2 lata temu a były to wszystkie kule semiauto. Jest sporo fajnych odmian które warto spróbować. Kalashnikov seeds, Sweet Seeds, Real Gorilla Seeds, biogenetic, itp.
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Promocja mnie kusi zwłaszcza ze SS to drogie pechy.
Zawsze miałem urojenie co do tych promocji ze pozbywają się syfu i gdzieś nawet fama poszła, jak myślisz to tylko moje głupie zdanie ?

Co do GGS jak chłopaki wyżej pisali to może nie tyle że się podniecamy a niektórzy nie lubią lecieć w ciemno zwłaszcza, że trochę czasu potrzeba do zbiorów,które ggs zapewniał prawie za każdym razem.
Sam nie planuję osobiście wykluczyć innych breederów, next sezon Sweet Seeds,Biogenetic,i kilka s6.
Planuję nawet odpalić fr.
Z całym szacunkiem do grzesia ale nie jest on "świętym gralem" :kib:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół