nasiona marihuany

GGS czy powróci?

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Promocja mnie kusi zwłaszcza ze SS to drogie pechy.
Zawsze miałem urojenie co do tych promocji ze pozbywają się syfu i gdzieś nawet fama poszła, jak myślisz to tylko moje głupie zdanie ?

Co do GGS jak chłopaki wyżej pisali to może nie tyle że się podniecamy a niektórzy nie lubią lecieć w ciemno zwłaszcza, że trochę czasu potrzeba do zbiorów,które ggs zapewniał prawie za każdym razem.
Sam nie planuję osobiście wykluczyć innych breederów, next sezon Sweet Seeds,Biogenetic,i kilka s6.
Planuję nawet odpalić fr.
Z całym szacunkiem do grzesia ale nie jest on "świętym gralem" :kib:

Moim zdaniem promocja jak promocja, pozbywają się starszych pestek, aby zarobić i się nie zmarnowały, a te gratisowe zazwyczaj zawsze są normalne i kiełkują legitnie, także jak nie kupisz i nie sprawdzisz to się nie dowiesz, ja tylko na takie promki poluje, żeby zaoszczędzić, tak samo wydaje mi się ze stałą promka THC THC 1+1 tak samo dorzucają starsze roczniki, ale niczym się nie różnią i rosną mutanty większe niż podają :D
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Z tymi pestkami starymi to różnie bywa :) Ja zamówiłem jakąś hybrydę auto od GGS w promce od Quakemind i żadna nie puściła kła (miałem 10 sztuk, pre crushing też nic nie pomógł), także wydałem chyba 65 zł na darmo :) - zdarza się. Reasumując z tymi promkami to różnie bywa :) Dostałem w gratisie green spoona niedawno od GGS automaty (10 sztuk). Na wiosnę będę próbował, zobaczę czy wystartują. Może tym razem będzie lepiej.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Co do GGSów u Quake'a to niektóre odmiany maja tam od 5-6 lat bo w '14-15 już je tam kupowałem i jak niedawno patrzyłem to ciągle tam są.
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Co do GGSów u Quake'a to niektóre odmiany maja tam od 5-6 lat bo w '14-15 już je tam kupowałem i jak niedawno patrzyłem to ciągle tam są.

Dokładnie, stare kule fest tam maja od GGS, choć już nie wiem od czego to zależy, ale kiełkowałem w tym sezonie stare pestki, Nepal x HinduKush oraz Mighty Freeze x Eirdbei, pestki NxHK to coś około 7-8 lat miały i poszły , MFx Eirdbei około 5-6 i również poszły :)
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Witam , aby szybko rozwiac wszelkie wątpliwości to nasionka planuje na 2022 . Jeśli ktoś ze znajomych będzie posiadał w tym roku kozackie outdoory to chętnie przyjmę klony , to najlepszy sposób na konkretne półautomaty, jako że nie mam dużych możliwości wysadzić na zewnątrz dużej ilości roślin. Sam nie rozumiem dlaczego takie duże podniecenie , jest wielu i wiele oferują dobrych nasion , ale jak takie zapotrzebowanie jest to ... to postaram się zrobić cosik fajnego .
Zdroweczko .
 
U

Usunięty 23746

Guest
Co do GGSów u Quake'a to niektóre odmiany maja tam od 5-6 lat bo w '14-15 już je tam kupowałem i jak niedawno patrzyłem to ciągle tam są.

Na to wychodzi, bo dostałem ponad 10 pestek w GGSów w gratisie w tym roku od Quake, to żaden nie wykiełkował, a szkoda, bo najzdrowiej wyglądały ze wszystkich pestek co zamówiłem ;o
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Na to wychodzi, bo dostałem ponad 10 pestek w GGSów w gratisie w tym roku od Quake, to żaden nie wykiełkował, a szkoda, bo najzdrowiej wyglądały ze wszystkich pestek co zamówiłem ;o

Może trzeba było im pomóc bo pewno miały twarda skorupke, albo do zamrażarki na 24h i cyk do ciepłego miejsca.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Na to wychodzi, bo dostałem ponad 10 pestek w GGSów w gratisie w tym roku od Quake, to żaden nie wykiełkował, a szkoda, bo najzdrowiej wyglądały ze wszystkich pestek co zamówiłem ;o

Miałem ten sam problem na 10 nasion nie wykiełkowało nic. Ale już się pogodziłem :) Trzeba iśc do przodu.
 
U

Usunięty 23746

Guest
Może trzeba było im pomóc bo pewno miały twarda skorupke, albo do zamrażarki na 24h i cyk do ciepłego miejsca.

Robiłem precushing czy jak to się pisało:D Już na opakowaniu z pestkami pisało, że długo leżakowały i mogą słabo kiełkować. Po prostu stare zmarnowane pestki, a można było je kilka lat wcześniej rozdać w gratisach i by był z nich pożytek jakiś:p Ja tam w nosie mam gratisy zawsze, z ciekawości je na wate wrzuciłem :p
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Robiłem precushing czy jak to się pisało:D Już na opakowaniu z pestkami pisało, że długo leżakowały i mogą słabo kiełkować. Po prostu stare zmarnowane pestki, a można było je kilka lat wcześniej rozdać w gratisach i by był z nich pożytek jakiś:p Ja tam w nosie mam gratisy zawsze, z ciekawości je na wate wrzuciłem :p

No można było rozdać albo sprzedać taniej, póki jeszcze był na nie odpowiedni czas. Nabyłem pestki od Ace seeds to u nich na opakowaniu jest data produkcji pestek, 3 letnie kupiłem i mam nadzieje że nie bedzie problemów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół