nasiona marihuany

Gleba , nawozy , doniczki

Wyszukiwarka Forumowa:

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
Witam , nie długo ruszam ze swoją pierwsza uprawa . Chciałbym zadać kilka pytań , z góry dziękuje za odpowiedzi .

1. Jakiej ziemi powinienem użyć w pierwszych dniach życia rośliny ? Zauważyłem ze wiele osób zaraz po wykiełkowaniu wrzuca małe roślinki do małych doniczek . Czemu nie można przesadzić od razu do docelowych dużych doniczek ? Jakiej ziemi użyć na początku w maluch doniczkach a jakiej w dużych ?

2. Czy zalecanie zakup Co2 w takich dużych torbach ?

3. Jakie nawozy na wegu a ja
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,335
Odznaki
13
Jakiej ziemi powinienem użyć w pierwszych dniach życia rośliny ? Zauważyłem ze wiele osób zaraz po wykiełkowaniu wrzuca małe roślinki do małych doniczek . Czemu nie można przesadzić od razu do docelowych dużych doniczek ? Jakiej ziemi użyć na początku w maluch doniczkach a jakiej w dużych ?
Pierwsza lepsza fotorelacja która przeczytasz to będziesz wiedział
Czy zalecanie zakup Co2 w takich dużych torbach ?

3. Jakie nawozy na wegu a ja
Do czego ? Do 2 habazi?


Jakie nawozy na wegu a ja
Na wegu nawozy na weg ,

Już dawno nie widziałem takiego lenia który nawet nie zna minimum wiedzy, ty serio pytasz? Czy liczysz na cudowny przepis i udane gro 200g z jednego krzaka?Doczytaj to czego nie wiesz , potem zapytaj o ważne tematy i istotne .
 

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
1 lepsza ? No ludzie używają rożnego podłoża a mi zależy na najlepszym . W każdej fotorelacji co innego . Nie Co2 dla przynajmniej 8 roślin . A jakie polecasz na weg ? Len ??haha a widziałeś te fotorelacje ? Ludzie tak przejarani ze sensownie zdania nie umieją złożyć . Może Tobie inaczej się to czyta bo siedzisz w tym , mi nie. Nie pomogłeś wcale .
 

kredHa

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2022
Postów
176
Buchów
222
1 lepsza ? No ludzie używają rożnego podłoża a mi zależy na najlepszym . W każdej fotorelacji co innego . Nie Co2 dla przynajmniej 8 roślin . A jakie polecasz na weg ? Len ??haha a widziałeś te fotorelacje ? Ludzie tak przejarani ze sensownie zdania nie umieją złożyć . Może Tobie inaczej się to czyta bo siedzisz w tym , mi nie. Nie pomogłeś wcale .
Skoro tutaj tacy przejarani to poszukaj innego forum po co się tu za logowałeś ? Ile ty masz lat?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,327
Buchów
4,335
Odznaki
13
1 lepsza ? No ludzie używają rożnego podłoża a mi zależy na najlepszym . W każdej fotorelacji co innego . Nie Co2 dla przynajmniej 8 roślin . A jakie polecasz na weg ? Len ??haha a widziałeś te fotorelacje ? Ludzie tak przejarani ze sensownie zdania nie umieją złożyć . Może Tobie inaczej się to czyta bo siedzisz w tym , mi nie. Nie pomogłeś wcale .
Wez się za czytanie, sam chodzisz nacpany.
 

Paul1990

Well-known member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
70
Buchów
27
Co za ludzie jak nie raz czytam ... Brawo za cierpliwość 👏 sorry za spam😉 wszystko jest na forum ...
 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,150
Odznaki
4
Pytasz jaka ziemia jest najlepsza... Pytanie w stylu który samochód jest najlepszy? Jeden powie ze BMW bo szybsze a drugi że Mercedes bo bardziej komfortowy... I tak samo z nawozami jeden powie ze biotabsy bo lejesz sama wodę a drugi powie ze mineralne bo szybciej dzialaja. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak chcesz iść na skróty i nie chce ci się poczytać to znajdź sobie fotorelację która ci się podoba i zrób kopiuj wklej
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,105
Odznaki
9
Witam , nie długo ruszam ze swoją pierwsza uprawa . Chciałbym zadać kilka pytań , z góry dziękuje za odpowiedzi .

1. Jakiej ziemi powinienem użyć w pierwszych dniach życia rośliny ? Zauważyłem ze wiele osób zaraz po wykiełkowaniu wrzuca małe roślinki do małych doniczek . Czemu nie można przesadzić od razu do docelowych dużych doniczek ? Jakiej ziemi użyć na początku w maluch doniczkach a jakiej w dużych ?
W małych trudniej przelać, trzeba mniej miejsca i siwiatła, gdy stopniowo przesadzasz to korzenie bardziej wypełniają cała objętość podłoża.
Ja używam substratu torfowego z perlitem, ważne by ziemia nie była mocno doprawiona nawozami bo młode rośliny będzie palić.

2. Czy zalecanie zakup Co2 w takich dużych torbach ?

Od rzazu kup sobie butlę CO2, jak nie masz na co kasy wydawać.

3. Jakie nawozy na wegu a ja
Kup sobie cały zestaw od jakiegoś producenta, to nie będziesz musiał zadawać takich pytań. Dawkowanie też będziesz miał.
 
Ostatnia edycja:

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
W małych trudniej przelać, trzeba mniej miejsca i siwiatła, gdy stopniowo przesadzasz to korzenie bardziej wypełniają cała objętość podłoża.
Ja używam substratu torfowego z perlitem, ważne by ziemia nie była mocno doprawiona nawozami bo młode rośliny będzie palić.



Od rzazu kup sobie butlę CO2, jak nie masz na co kasy wydawać.


Kup sobie cały zestaw od jakiegoś producenta, to nie będziesz musiał zadawać takich pytań. Dawkowanie też będziesz miał.
Dzięki za odpowiedz , naświetlilo mi to temat . A reszty nie pozdrawiam , niby znawcy a ciężko im odpowiedzieć . Od razu zaczynaja swoje wywody na temat który wgl nie jest poruszany . Czyli użyć innej ziemi na początku a innej na Weg oraz kwitnienie ? Dwa rodzaje wystarcza w całym cyklu życia rośliny ?

Dzieki
Pytasz jaka ziemia jest najlepsza... Pytanie w stylu który samochód jest najlepszy? Jeden powie ze BMW bo szybsze a drugi że Mercedes bo bardziej komfortowy... I tak samo z nawozami jeden powie ze biotabsy bo lejesz sama wodę a drugi powie ze mineralne bo szybciej dzialaja. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak chcesz iść na skróty i nie chce ci się poczytać to znajdź sobie fotorelację która ci się podoba i zrób kopiuj wklej
Dzięki masz racje . Muszę poszukać jakiejś fototeki która mi spasuje i stamtąd czerpać inspiracje
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Witam , nie długo ruszam ze swoją pierwsza uprawa . Chciałbym zadać kilka pytań , z góry dziękuje za odpowiedzi .

1. Jakiej ziemi powinienem użyć w pierwszych dniach życia rośliny ? Zauważyłem ze wiele osób zaraz po wykiełkowaniu wrzuca małe roślinki do małych doniczek . Czemu nie można przesadzić od razu do docelowych dużych doniczek ? Jakiej ziemi użyć na początku w maluch doniczkach a jakiej w dużych ?

2. Czy zalecanie zakup Co2 w takich dużych torbach ?

3. Jakie nawozy na wegu a ja
Ziemia light mix z biobiza.

Wal odrazu w docelowej doniczce , podalbys chociaz wymiary boxa .

Przy dobrej ziemi nie trzeba lac nawozow na veg. Reszte doczytaj w kompendium wiedzy lub poddgladnij zakonczone fotorelacje jak kolega wyzej pisal.


Co2 daj sobie spokoj. Duzo przed toba do co2 .
 

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
Ziemia light mix z biobiza.

Wal odrazu w docelowej doniczce , podalbys chociaz wymiary boxa .

Przy dobrej ziemi nie trzeba lac nawozow na veg. Reszte doczytaj w kompendium wiedzy lub poddgladnij zakonczone fotorelacje jak kolega wyzej pisal.


Co2 daj sobie spokoj. Duzo przed toba do co2 .
Hej , wymiary 90x90x185 +wentylacja + panel led

8 doniczek po 11 l powinno być chyba okey do takiego boxa . A dlaczego z co2 mam dać sobie spokój ? Co jest złego w używaniu go na początku swojej przygody z uprawami ?
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Chcesz to kup to co2 i stosuj , ale Wydaje mi sie jak na 1 uprawe przed toba bedziesz mial wiele innych tematow do ogarniecia - wentylacja , trening , nawozenie , nadgorliwosc itd :)

Mam 11l doniczki i sa spoko .
 

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
Chcesz to kup to co2 i stosuj , ale Wydaje mi sie jak na 1 uprawe przed toba bedziesz mial wiele innych tematow do ogarniecia - wentylacja , trening , nawozenie , nadgorliwosc itd :)

Mam 11l doniczki i sa spoko .
Yeee pewnie masz racje . Pale sort już dobre 6/7 lat ale nigdy nic swojego wiec podjarany jestem . Słuchaj Ronin , na seed shopach znalazłem pestki po 300 zl za 5 i takie za 80 . Odczuje jeżeli wezmę te droższe ? Czy tu chodzi raczej o szczep i genetykę niż o moc ?
 

Ronin.

…….#%$£
Weteran
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
1,913
Buchów
2,254
Odznaki
2
Co kto lubi Panie. Popatrz po relacjach kto co sadzi . Poczytaj smoke reporty i dobieraj cos pod siebie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół