nasiona marihuany

Gleba pod moim krzakiem

Wyszukiwarka Forumowa:

Buddahh

Well-known member
Weteran
Buchów
1
a dobrez ze ktos wspomniał o nawozy itd.. tez sorry za offtopic jak hu* ale na temacie o nawozach zadałem odpowiedz kilka dni temu i do dzisaj h*j* heh wiec co sądzicie o substralu? podobno roslinka potym oduzo lepiej rosnie,szybciej itp. .. jak myslicie ,można by to zastosować w zielsku .. ??
i jak juz otym mowa to podajcie najlepsze nawozy których bym mugl uzywac.. na out-cie ... ale nie 20 preparatów o tym samym działaaniu,tylko pare takich niezbednych co waszym zdaniem sa najlepsze .. z góry dzieki

peace !

[ Dodano: 2006-05-28, 20:20 ]
zadałęm pytytanie* hehe sorry... <thc>

M

Macius

Guest
Widze ze temat sie rozwija :) i dobrze ... Najlepsze nawozy to te naturalne czyli obornik itp. ale jak chcesz to wal sztuczne popularne takie jak : biohomus, florin itp. sa tanie a dobre dawkowanie masz na opakowaniu :p
POZDRO

Lubo

Well-known member
Weteran
Buchów
3
Macius napisał:
le jak chcesz to wal sztuczne popularne takie jak : biohomus

biohumus jest w 100% naturalny...

Buddahh

Well-known member
Weteran
Buchów
1
aha ok dzięki ... i po ilu go używam od wyrosniecia roslinki ??

a tak ps. do za***iscie mi kiełkuja te hh wszystkie po 1-2cm kielek w jednom noc ... wczoraj jedno takie nasionko dalem do ziemi na 1cm i jakos niewyszło:| ja niewiem czy one tam chcą mieszkac w tej ziemi kur** :|

M

Macius

Guest
Hehehe tak trzymaj :) Tylko pamietaj kielkiem do dolu zakopuj !!! To jest mały korzonek. A nazwoz ... jezeli masz ziemie uniwersalna to na poczatek starczy jej minerałow ale potem mozesz dodawac nawozu do wody ktora podlewasz i systematycznie podlewasz raz tak a raz sama woda :)

Buddahh

Well-known member
Weteran
Buchów
1
ta tylko w tym problem ze ten kiełek mial ze 1cm minimum a jeszcze jutro nastepne sadze ale to juz bedom miały po 2-3cm kiełka :| hehe .. a ty jak dawałes wykielkowane do ziemi to po ilu ci wychodziły ? na powierzchnie?

M

Macius

Guest
Stary jak tylko pojawi sie kielek ( nawet ledwo jaki ale jest ) to pakuj do ziemi, podlej i ustaw w cieplym miejscu ! :) Masz najszybciej jak sie da i roslinka to lubi nie musisz czekac na jak najdluzszy kielek :p
POZDRO

Buddahh

Well-known member
Weteran
Buchów
1
no tak ja wiem ze tam gdzie ciepło to lepiej,ale HH jest i tak na out wiec chyba specjalnie ciepło niemusi miec bo i tak pujdzie pod niebo ...

????????????????????????????????????????????????????????????

peace smoke nigga'z ;)

Bogusik2: Na prośbę jednego z forumowiczów posprzątałem ten chlew i każdy kolejny offtop będzie usuwany. Wróćcie do tematu albo nie piszcie tu nic. pzdr

[ Komentarz dodany przez: urban: 2006-05-30, 13:40 ]
offtop=warn!

M

Marholt

Guest
Na mojej miejscówie jest czarniutka, miekka ziemia :] chce jescze z nią zmieszac troche ziemi kupczej, dolomit, styrpian, krowie kupy, i jesce jakis nawoz... bedzie GITES?? moze cos jescze dodac? :p

Floow

Well-known member
Buchów
0
Na mojej miejscowce mam jakas tam ziemie normalna, brązowa.:D Chce ja przekopac, dosypac dolomitu, azofoski, wiem ze to nie wszytsko ale nie wiem co jeszcze , więc jakie jescze dodac skladniki?? (podajcie tylko takie co sa w kazdy ogrodniczym pls a nie jakies tam powymyslane) Chce uzyskac jak najlepsza glebe zeby miec dobre :jaraczz:a niestety nie moge kupic ziemi na miejscowke. Pls pomozcie!!!! Zalezy mi na czasie:(:D

Ostatnia edycja:

wisienka spalil lolka

Well-known member
Buchów
0
Każdy popełnia te same błędy. Może dokup jeszcze z 5 dodatkowych nawozów, zmieszaj je i będzie gites. Spokojnie z tym wszystkim. Gleba kupna 6-6,5ph + dolomit i starczy. Nie ma co kombinować, bo można przekombinować.

sd

Well-known member
Buchów
20
Na mojej miejscowce mam jakas tam ziemie normalna, brązowa.
clear.gif
Chce ja przekopac, dosypac dolomitu, azofoski, wiem ze to nie wszytsko ale nie wiem co jeszcze , więc jakie jescze dodac skladniki?? (podajcie tylko takie co sa w kazdy ogrodniczym pls a nie jakies tam powymyslane) Chce uzyskac jak najlepsza glebe zeby miec dobre
clear.gif
a niestety nie moge kupic ziemi na miejscowke. Pls pomozcie!!!! Zalezy mi na czasie
clear.gif
clear.gif
jezeli chodzi ci o brązową zimie taka jaka jest na polu to tak jak piszesz wystarczy azofoska i dolomit potem jakis nawozik na veg i na flo i bedzie ok niema sensu ciągania ziemi ze sklepu konopie nie są bardzo wymagającymi roślinami trzeba tylko zapewnić im składniki odżywcze

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół