nasiona marihuany

GNA Genetics Marijuana

Wyszukiwarka Forumowa:

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
ze sa czyste genetycznie? tez niezabardzo rozumiem o co im chodzi z tym :| zapewne ze nasiona 1 klasa z holandii i sobie dlatego to cenia...
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
a mi sie wydje ze to sa te co ostanio byl bum a to zielsko bez thc
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
a może miało miejsce coś takiego jak mit o G13 że miali tam jakieś laboratorium i ktoś ukradł z sali numer G13 pestki i że to niby jakieś wypasione ale to jest legenda a prawdy nieznam
 
R

Rider

Guest
Skoro mówisz juz o legendach , G13 w tym micie zostało wykradzione jako klon a nie nasiona.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
a pozatym to nie mit , choć opowiastki zostały "nieco" podrasowane
 

diaboliqe

Member
Rejestracja
Maj 31, 2006
Postów
5
Buchów
0
Panowie wspominacie i micie, ja osobiscie nie slyszałem go, morze mozecie przyblizyc ta historie? :p
Ciekawy jestem poprostu :p
 
S

sub

Guest
diaboliqe napisał:
Panowie wspominacie i micie, ja osobiscie nie slyszałem go, morze mozecie przyblizyc ta historie? :p
Ciekawy jestem poprostu :p

A American beauty widziałeś?

Gość wciska super mocarne ziele “frajerowi” / nie wiem czemu ale ja tę scenę właśnie tak odbierałem- i byłem raczej w mniejszości ../

Mit ten nie pochodzi z filmu. Dzięki niemu stał się bardzo znany.
Z USA – do hol dotarł nawet klon zwany g-13 – the seed bank – obecne sensi seeds ma go zapewne dalej.
Tyle, że: raz G-13 jest indica raz bardzo sativa- etc: wykradanie ze szklarni i rządowe badania: należy traktować raczej jako legendę dodana później. // choć z drugiej strony może od razu? - tak to jest zlegedami miejskimi.. nikt nic na pewno nie wie//

W USA w dawnych czasach [ na długo przed powstaniem pierwszych seedbanków w Holandi..] krążyło bardzo dużo klonów : pochodzących od różnych bredderów. – Zresztą z nich wywodzą się w sporej // jakieś 80 do 90% // części odmiany dostępne teraz z hol.
/ big bud np.: Hash plant: czy california orange a nawet na 90% wszystkie northern lights.. no NL#5 na pewno NL1 mogło istnieć jako rasa nasienna./

G-13 to po prostu jeden z takich klonów- który był uważany za bardzo mocny: przy czym: nie wiadomo: czy rzeczywiście istnieje ;) – No.. może raczej nie wiadomo czy: nie jest to nazwa nadawana kilku różnym klonom – w celach wyłącznie marketingowych :
W każdym razie: jeśli się pisze o G13 to zawsze : jako o MICIE // niektórzy twierdzą, że powstał on dzięki American beauty- ale istniał on o wiele wcześniej // I tak jak w każdym micie, jakieś tam ziarnko prawdy jest: cholera wie tylko jak duże. może jak pieta u żaby...
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
clear.gif


oto wasza legenda ;-D

http://www.sinsemillast.com/ a tu gdzies sa nasionka :thumleft:
 
S

sub

Guest
arch napisał:
Obrazek

oto wasza legenda ;-D

http://www.sinsemillast.com/ a tu gdzies sa nasionka :thumleft:

To zdjecie Mr. Nice z sensi seeds - MR/Nice to hash plant/ g-13
[[ a hash plant to 3/4 klona HP i 1/4 NL - czyli backroos/

ps: Zdjecia przy produktach sensi sa te same od lat: jak ktos widzał katalog the seed bank.. to może sie nieco dziwić temu np:, że teraz w katalogu i na stronie sensi sa te same zdjecia co 20 lat temu : czasem opisane jako inna odmiana ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół