nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Jestem w posiadaniu tych o to pestek

Lecz na stronie nie mogę znaleźć żadnych informacji o nich , to jedyne co znalazł podobnego na stronie

I tutaj moje pytanie czy to czasem nie jest ta sama odmiana ? I jakiś błąd nie powstał podczas drukowania etykiety ? Pytam dla tego że jeżeli jest to CBD to po prostu wyrzuce tą sadzonek ;)
PS. Mają świetny vigor te pestki , widać znaczącą różnicę w porównaniu do reszty
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Niech Pan nie wyrzuca, a podleczy nią swe płuca! :spalony:
Tak. Shiskaberry x Candida Early to odmiana z nasyceniem kannabidiolu 12-16%.
Przepraszam, że jeden ze Skrzatów nie dopisał CBD na etykietce, jednak radzę spróbować tej genetyki, bo jest naprawdę mega dobra! :gan:
Pozdro!!

---------- Post Zaktualizowany 13:46 ---------- Data pierwszego postu 13:44 ----------

Jak legulaly to NYCD x GUAVA IX. A jak się mylę to niech Gnom poprawi.

To są Regi NYC Diesel. Bez Guavy :gan:

---------- Post Zaktualizowany 13:48 ---------- Data pierwszego postu 13:46 ----------

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami na blogu, naszych dwóch najnowszych odmian Fast Version Feminised! Wystarczy kiiknąć w nazwy nasionek poniżej :spalony:

Nasiona Konopi Cheese Early Version Feminizowane (Gnomes Seeds)

Nasiona Konopi C99 x Blueberry Early Version Feminizowane (Gnomes Seeds)
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,786
Buchów
10,100
Odznaki
9
Shiskaberry x Candida CBD Fast
cancbd.JPG


Bardzo fajny owocowy zamach i smak. Fajne palenie na wieczór. Niestety tylko tyle zostało.

PS. Mają świetny vigor te pestki , widać znaczącą różnicę w porównaniu do reszty

Też mi od początku najlepiej rosła, niestety potem trochę się po blokowała, ale doszła do końca


ost7_cbdb.JPG


ost7_cbd.JPG
 
Ostatnia edycja:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Dowiedz się Kolekcjonerze jak powstała i czym dokładnie charakteryzuje się kultowa już genetyka nasion Białego Ruska od Serious Seeds! :spalony: link do bloga poniżej

Nasiona Marihuany White Russian Feminizowane i Regularne od Serious Seeds

Inna legendarna już odmiana ze stajni Serious Seeds, na bazie której powstały setki odmian Konopi!
AK 47 większości przedstawiać nie trzeba, a o jej medycznych właściwościach i dokładnej charakterystyce, dowiesz się odwiedzając naszego Bloga! :gan:

Nasiona Marihuany AK-47 Feminizowane i Regularne, od Serious Seeds
 
U

Usunięty 81037

Guest
Siemka skrzaty i gnomy :D
Zapowiada się jakaś promka na nasiona od Biogenetic?
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Siemanko ,pisz proszę priv a na bank się dogadamy ,pozdrawiam Gnom
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Będziecie uzupełniali magazyn od RGSC ? bo niebawem maja wjechać nowe pozycje i restock magazynu :)
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Podsumowanie roku 2020 :gan:
Dowiedz się, o nowych, przełomowych badaniach nad naszą ulubioną roślinką :gan:

-> NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z KONOPIAMI W ROKU 2020


-> SKAZANY ZA MARIHUANĘ NA 90 LAT WIĘZENIA, OPUSZCZA MURY !

---------- Post Zaktualizowany 14:56 ---------- Data pierwszego postu 13:53 ----------

Będziecie uzupełniali magazyn od RGSC ? bo niebawem maja wjechać nowe pozycje i restock magazynu :)

Witam ,mam taki zamiar , ale jak to wyjdzie w tym roku ile będzie zamówień na te nasiona zobaczę ,zwykle brałem je kolo marca -kwietnia od nich ,a już wiesz co będzie w tym roku od nich z nowości ? pozdrawiam Gnom
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,274
Buchów
3,979
Podsumowanie roku 2020 :gan:
Dowiedz się, o nowych, przełomowych badaniach nad naszą ulubioną roślinką :gan:

-> NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z KONOPIAMI W ROKU 2020


-> SKAZANY ZA MARIHUANĘ NA 90 LAT WIĘZENIA, OPUSZCZA MURY !

---------- Post Zaktualizowany 14:56 ---------- Data pierwszego postu 13:53 ----------



Witam ,mam taki zamiar , ale jak to wyjdzie w tym roku ile będzie zamówień na te nasiona zobaczę ,zwykle brałem je kolo marca -kwietnia od nich ,a już wiesz co będzie w tym roku od nich z nowości ? pozdrawiam Gnom

Witam, Niektóre odmiany zostały ulepszone oraz kilka nowości, w między czasie uzupełnienie magazynu starszych szczepów. Nowe szczepy lub ulepszone : DFG BX1 , Exo Gold BX1 , Fast Zkittles , MAFF . Manitoba Madness, Mighty Gold BX1 , Mighty Freeze BX1, Purple Freeze BX1, Sporo osób czekało na niektore szczepy więc mogą być braki pózniej :) Szkoda że nie odpisujecie mi na Emaile...
 

WielbicielMJ

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2014
Postów
229
Buchów
5
Bardzo gorąco polecam sklep.
Mega szybka realizacja zamówienia. Paczka zapakowana z najwyższą starannością aż ciężko było rozpakować :D
100% pozytyw. Na pewno będę wracał nie raz :)
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Bardzo gorąco polecam sklep.
Mega szybka realizacja zamówienia. Paczka zapakowana z najwyższą starannością aż ciężko było rozpakować :D
100% pozytyw. Na pewno będę wracał nie raz :)

Super! :gan:
Bardzo się cieszymy i dziękujemy :spalony:
Pozdro!!!
 

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
Producent nasion Barney's Farm, wypuścił niedawno swoje najnowsze odmiany! Każda z nich dostępna jest do kupienia w naszym sklepie, a jak narazie dwie z nich opisaliśmy dla Was, Drodzy Kolekcjonerzy na skrzacim blogu :gan: Serdecznie zapraszamy!

-> Nasiona Marihuany Gorilla Glue Auto od Barney's Farm

-> Nasiona Konopi Runtz Auto Feminizowane od Barney's Farm

Dodatkowo mamy dziś dla Państwa szczegółową charakterystykę naszego najnowszego Pure Haze! :gan:

-> Nasiona Konopi Pure Haze Feminizowane (Gnomes Seeds)

Życzymy udanego weekendu!! :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół