nasiona marihuany

GnomesGarden.pl - 100% Pasji, Mocne Prawdziwe Geny - Gnom Zaprasza!

  • Autor wątku gnomesgarden.eu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
699
Buchów
1,657
A to nie wiedziałem. Myślałem że od małego jak sama pokazuje męskie kwaity bez żadnego błędu to herma jest sorry za off
Yo nie rozumiem jak od małego ? może nasiona regularne miałeś ,a pytanie mogę numer zamówienia bo nie wiem o czym rozmawiamy ,pozdro
 

Ziemiór

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2021
Postów
15
Buchów
5
W sensie że jak zaczyna kwitnąć to puszcza te i te kwiaty nieważne już mi żul rozjaśnił, od ciebie zawsze spoko pestki były. Czasem sie żarówka z***ała i mrugało wtedy mi niekiedy puszczały pojedyncze męskie kwiaty w topach.
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Kurcze ostatnio szukałem promki u gnoma a tu teraz takie bonusy ??‍♂️?‍♂️
 

cebul

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2021
Postów
110
Buchów
665
Odznaki
3
Polecam ten sklep i polecam tych ludzi. Bardzo dziękuję za gratis, no tego to się nie spodziewałem. Paczucha szybko przyszła chyba w 2 dni od złożenia zamówienia, czekała już u mnie.
20210826_194519.jpg

Pozdrawiam! :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Przypominam że mamy tu kota pestkowego , serdecznie zapraszam na strone Gnomka i wspieranie inicjatywy !
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Kolejna wspaniala paczka. Gnome zamowil specjalnie dla mnie Tangie Reg (to czarne opakowanie) reszta rzeczy/nasion to GRATISY! I jak tu nie pochwalic za wspaniala obsluge. Dzieki serdeczne za ogarniecie tych sionek. Pelen profesjonalizm i bezpieczenstwo w zamawianiu. Widac ze Gnom to robi z pasji. Polecam ten sklep w 100%





Dzieki i Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół