nasiona marihuany

Golden Teacher 1 raz

Wyszukiwarka Forumowa:

andrzejgasior

New member
Rejestracja
Sie 2, 2021
Postów
2
Buchów
0
Witam,
dostałem od kumpla boxa, który się poddał a bardziej nie miał warunków żeby go zrobić.
Box ma 3 tygodnie i pojawił się tylko 1 pin ?
Do końca nie wiem jak to robił, niby zalał ale chyba nie przykrył na odpowiednie godziny wieczkiem. Czy coś z tego jeszcze będzie? co powinienem zrobić? Z góry dziękuje za pomoc! Dodam, ze w tym worku na samym dnie jest woda, powinna tam być?



 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie ma potrzeby pisania "bump". Cierpliwości.
Po drugie dział fotorelacje to nie najlepsze miejsce do zadawania pytań - przeniosłem wątek.
Wygląda jakby tam w tym pudełku było bardzo mokro.
@Waran z Komody @Virandell co byście doradzili koledze?
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,136
Buchów
3,654
Odznaki
3
Faktycznie wszystko tam pływa... ten stan rzeczy trwa od 3 tygodni czy Ty coś dolewałeś ?!
Tak czy tak już nic z tego nie będzie... widać po tym grzybku że grzybnia została nieźle podtopiona...
Dziwne że kit nie zmienił jeszcze kolorów na zielony lub siwy
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Widac metabolity czyli grzybnia walczyla/walczy zjakimis infekcjami raczej na 100% box na straty. Po zalaniu growkita (nie wszystkie trzeba zalewac) trzeba dokladnie odfiltrowac wode nastepnie wlozyc do torebeczki ktora dostales w growkicie, psiknac pare razy scianki torebki i zamknac. Scianki torebki psika sie (2-3 razy starczy) jedynie kiedy nie widac wody na sciankach.
Ogolem gora wyglada strasznie sucho chyba ze tylko na zdjeciu tak to wyglada a dol wyglada jakby koleszka tej wody nie odflitrowal po zalaniu.
 
Ostatnia edycja:

andrzejgasior

New member
Rejestracja
Sie 2, 2021
Postów
2
Buchów
0
Dzięki.
faktycznie jest woda w środku, bo pudełko było pęknięte.. wylałem co się dało, dałem watę w miejsce dziur, zakleilem taśmą. Całego pudełko dałem w inny plastikowy pojemnik (i położyłem na grubej warstwie papieru), zeby woda z tej siatki (od zestawu) nie dostała się ponownie do środka. No nic, zobaczymy... spróbować nie zaszkodzi ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół