nasiona marihuany

Gorilla Cookies AF x 2 [LED 200w] [0,33m2]

Wyszukiwarka Forumowa:

MrBongos

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2021
Postów
139
Buchów
214
Odznaki
1
Witam mam tu dwie panienki gorilla cookies do oceny.
- dzisiaj 17 dzień obu panienek
- donica 14l
- light mix biobizz
- w ziemi jest dodany dolomit (jedna łyżka na litr ziemi, podręcznikowo)
- niska wilgotność (mało jestem w stanie zrobić) 50%
- dzisiaj pierwszy raz dałem jej jakąś zupkę, pół dawki bio grow biobizz
- ostatnio podlewam co 3 dni 0,5l na każdą (podlewam, przerwa, przerwa, powlewam)

Rośliny są zupełnie inne, jedna jest okey, a druga jakaś taka mała i zbita. Takie geny...:zab:
Mam też pytanie, bo one zaczęły chyba już kwitnąć ? Podobno to nie za wcześnie (17dzień) ale nie wiem.
Mam taką myśl, że może zaczęły kwitnąć z powodu braku azotu. Chociaż nie zauważyłem jakiś braków, ale możecie wyrazić swoją opinię. Bo tak jak napisałem lałem samą wodę, dopiero dzisiaj dałem pół dawki biogrow'a.
Martwię się że wyjdą z nich takie małe pyrtki (jedna z nich ma na to potencjał). One jeszcze podrosną chyba jak to ich 2 tydzień dopiero?
Co im dawać teraz żeby wielkie urosły? Jeśli chodzi o odżywki mam wszystko z biobizz'a (calmag, biobloob, topmax, biogrow).
Możecie też ocenić trening LST.
Pierwsza ta większa:

I ta mała upośledzona:

 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
tak, puscily wasy zaczynaja kwitnac. Nic wiekszego raczej nie porosnie z tego, za duzo stresu jak na automaty
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
One teraz wystrzela skoro pokazały włosy do góry, 2-3 razy potrafi roślina się zwiększyć kiedy zaczyna przechodzi z z weg na flo. Pierwsze włosy to też nie jest oznaką kwitnienia już, teraz, w tym momencie, tylko to są pierwsze preflowery. Widać że twoje rośliny mają już sporo włosów ale ani nie wystrzeliły jeszcze ani nje zawiazaly kwiatow takze spokojnie. Ten Bio grow odstaw, sa nabite azotem az milo na chwile obecna, przestawia się więc jakieś bio bloom bym podawał od najmniejszej dawki, za tydzień dorzuć top max i powinno być gitara. Są malutkie i wiele nie wymodzisz już teraz ale jak dobrze to rozwiazesz to wyjdzie kilka fajnych pałek. Daj światło wyżej niech się wyciągają i czekaj ?
 

MrBongos

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2021
Postów
139
Buchów
214
Odznaki
1
One teraz wystrzela skoro pokazały włosy do góry, 2-3 razy potrafi roślina się zwiększyć kiedy zaczyna przechodzi z z weg na flo. Pierwsze włosy to też nie jest oznaką kwitnienia już, teraz, w tym momencie, tylko to są pierwsze preflowery. Widać że twoje rośliny mają już sporo włosów ale ani nie wystrzeliły jeszcze ani nje zawiazaly kwiatow takze spokojnie. Ten Bio grow odstaw, sa nabite azotem az milo na chwile obecna, przestawia się więc jakieś bio bloom bym podawał od najmniejszej dawki, za tydzień dorzuć top max i powinno być gitara. Są malutkie i wiele nie wymodzisz już teraz ale jak dobrze to rozwiazesz to wyjdzie kilka fajnych pałek. Daj światło wyżej niech się wyciągają i czekaj ?
Dzięki za odpowiedź.
Myślisz żeby lst jakieś delikatne robić czy nie ma sensu już ?
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Myślisz żeby lst jakieś delikatne robić czy nie ma sensu już ?
Będzie szła w górę to śmiało możesz sobie łapać szczyty i je ukierunkować żeby nie zabierały sobie światła wzajemnie ale nie naginaj "codziennie" bo to będzie dla nich męczące ?
Złap sobie je jak wystrzela i w razie potrzeby jak będą nie równo rosły równaj z raz w tygodniu zanim nie zaczną puchnac na dobre A przestaną piąć się w górę ?
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,792
Buchów
10,104
Odznaki
9
Tak samo chłop jak i kobieta. tzn Herma. Jak chcesz to dalej ciągnąć oberwij jaja i obserwuj czy nowe nie wyrastają.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół