nasiona marihuany

Grad! To również szkodnik!

Wyszukiwarka Forumowa:
A

actionx

Guest
Czy macie jakieś pomysły jak uchronic nasze maleństwa przed lodem spadajacym z nieba? Moze najlepiej miec znajomego w stacji meterologicznej? Rok temu na moje roslinki spadl grad (w czasie kwitnienia) , ale naszczescie skonczylo sie na kilku dziurkach na najwiekszych lisciach! Co zrobic? Jak ustrzec sie przed GRADEM!? :bounce: :silent: :pr: :flower:
 
S

sdfsdf

Guest
jak planty sa duze i wie sie ze grad bedzie padal :p to mozna rozciagac jakas folie a jsli plantuy sa male to mozna nalozyc butelke na nie :)
Pozdro!
 
A

actionx

Guest
NA TYM FORUM NIESTETY NIE MA POMYSLODAWCOW, ANI PRAWDZIWYCH HODOWCOW...nikomu sie nie chce udzielac w cudzej sprawie! A chyba po to jest to forum do k***y
pPOzdro Ziomale Pseudo znawcy!:p

PS. oCzwywiscie nie do wszystkich off
:pr:
joke hehe
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
actionx napisał:
NA TYM FORUM NIESTETY NIE MA POMYSLODAWCOW, ANI PRAWDZIWYCH HODOWCOW...nikomu sie nie chce udzielac w cudzej sprawie! A chyba po to jest to forum do k******
pPOzdro Ziomale Pseudo znawcy!

Pok***iło cię?? Bielak ci odpowiedział i koniec tematu. Co, może mamy dać ci plany budowy altanki na twoje planty?!
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
ja mam radę abyś uważał co robisz na spocie ,pomyśl że folia będzie widoczna . zastanów się czy lecący policyjny helikopter tego nie zauważy, bo niemyśl że nielatają .
 
D

delete

Guest
Na grad to proponuje zalozyc firanke zafarbiona bibuła na zielono.
Co prawda pomysł nie sprawdzony ale w tym roku zobacze czy da se rade<sex>
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Jesteście ku**a archeologami? Temat z 2006 roku -.-"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół