nasiona marihuany

Grapefruit x Nevilles Haze

Wyszukiwarka Forumowa:
G

gum1s

Guest
Uprawiał któs tą roślinke ? chciałbym się dowiedzieć jakie ma plony, jaką ma moc i najważniejsze jaki zapach ;p bo musze się ostro kryć i zapach dla mnie jest najważniejszy ;pp
pozdro ! :queen:
 
C

Canabis_16

Guest
Widze,że dłuższy czas nikt ci nic nie odpisuje... Pewnie dlatego że nikt nic o niej niewie... Ja też nie ale wiem kto może wiedzieć, bo kiedyś byłem swiadkiem rozmowy o tej odmianie... Zapytaj sleje na chacie on może ale nie musi o niej coś wiedzieć... Tylko w taki sposub moge ci pomuc. Peace
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Mam tę odmiankę. Na 5 nasion kiełki puściło 4 sztuki. Potem umieszczę fotkę maluszka tej hybrydy. Może zrobię growlog Neville's Haze x Grapefruit i White Widow.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
O odmianie wiem, że gdy rośnie ma mocny zapach. Topy, po ususzeniu i curingu mają ostry smak i zapach. Na jakimś forum widziałem growlog tej 1 rośliny pod 400W i suszu koleś zebrał około 120-130g. Kwiaty wyglądały smakowicie, aż chciało się je zjeść przez monitor.

http://img213.imageshack.us/my.php?image=grpxnevfinal33qv.jpg
 
C

Canabis_16

Guest
No ładnie zbite topy... nie trzeba palić, P, żeby wiedzieć, że to palenie jest za***iste.P, daj fotke swoich plantów jak możesz...
 

yanek

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2006
Postów
78
Buchów
0
Jak macie to wrzuccie wiecej zdjec tej odmiany, najlepiej własnych roślinek.
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Siemanko szukałem, ale nie bardzo wiem jaki plon można z niej uzyskać, jak smakuje
ile wam kwitła. Niech ktoś coś napisze o niej zamówiłem ją gf właśnie pale, więc na bank bedzie dobra, ale niech ktoś się wypowie wrzućcie jakieś fotki ciekawy jestem też czy mocno śmierdzi ?
 
K

Kałamarnica

Guest
Hm bardzo ciekawa odmiana a co myslecie jak by ja wysadzic na outa ??
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Negro napisał:
Hm bardzo ciekawa odmiana a co myslecie jak by ja wysadzic na outa ?
Zerowe szanse na dojście. Dochodzi w 12-13 tyg. Sam GF dochodzi 9, a na out nadaje się tylko do szklarni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół