nasiona marihuany

Grapefruit

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziiba1

Guest
Grapefruit - Nowy model sativy; wcześnie dojrzewający, szybkie kwitnienie i maksymalny plon. Topy mają delikatny zapach grejfruta, słodki smak i intensywny tropikalny high. Jest to w 75% Cindrella99 i w 25% mocno owocowa sativa. Roślina rośnie do 50 - 60cm po przełączeniu na 12/12 fotoperiod po tygodniu od kiełkowania. Ta odmiana nie jest złym wyborem dla początkujących.
Czas kwitnienia (indoor) 55 - 60dni
Czas kwitnienia )outdoor) 15-31 październik
Stabilność 65%


Obszerna fotorelacja Koyota znajduje się pod linkiem który podaje Scun post niżej.







ZBIERAM WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT FEMINIZOWANEGO GRAPEFRUITA... ILE HODOWALIŚCIE, W JAKICH WARUNKACH, PRZY JAKIM NAŚWIETLENIU. Z GÓRY DZIĘKI POZDRO
 
C

Canabis_16

Guest
A taki Grapefruit ma szanse dojśc na aut ??? Kwitnie 8 tygodni. Jeśli na aut doszedł Ak-48 i Skunk#1 to taki Grapefruit tesz ma szanse... Miał ktoś z was przyjemność sadzić na zewnątrz tę odmiane lub zna kogoś kto to robił ???
 

estabia

Active member
Rejestracja
Wrz 21, 2006
Postów
37
Buchów
0
witam,
1 marca wysialem 4 nasionka feminizowane odmiany Grapefruit, wszystkie 4 juz wykielkowaly, co jakis czas bede dawal znac jak im idzie plus jakies foto. Na koniec oczywiscie fotorelacja.
Pozdro
 

estabia

Active member
Rejestracja
Wrz 21, 2006
Postów
37
Buchów
0
ale mam dola, na 4 wykielkowane nasiona 2 urosy juzd o okolo 5 cm, a dwa maja po 1 cm i strasznie choruja (chyba ), bo sa cienkie i slabe , <placze> :pl: niewiem o cc chodzi, chyba nasiona byly jakies trefne,

[ Dodano: 2007-03-09, 19:18 ]
co do warunkow uprawy:

box 59x70x120 cm
lampa PHILIPS HPS 400 W

[ Dodano: 2007-03-09, 19:18 ]
co do warunkow uprawy:

box 59x70x120 cm
lampa PHILIPS HPS 400 W
 

anonim

Member
Rejestracja
Mar 4, 2007
Postów
24
Buchów
0
estabia napisał:
ale mam dola, na 4 wykielkowane nasiona 2 urosy juzd o okolo 5 cm, a dwa maja po 1 cm i strasznie choruja (chyba ), bo sa cienkie i slabe , <placze> niewiem o cc chodzi, chyba nasiona byly jakies trefne,

ciepliwości , nasiona kiełkują nawet dwa tygodnie
gdzie zakupiłeś nasionka ?

estabia napisał:
co do warunkow uprawy:

box 59x70x120 cm
lampa PHILIPS HPS 400 W

uważaj na wilgotność
bo taka lampa przesusza ziemie co jest zabujcze dla takich maleństw

pozdrawiam
 

estabia

Active member
Rejestracja
Wrz 21, 2006
Postów
37
Buchów
0
witam
nasiona zakupine na www.dope-seeeds.com , jest to stronka ktora sprzedaje nasiona roznych producentow, nasiona sa od femaleseeds. kupilem z tej stronki bo mozna bylo placic w funtach co mi bardzo pasuje. Co do wilgotnosci to dbam aby byla wysoka.
pozdro
 

anonim

Member
Rejestracja
Mar 4, 2007
Postów
24
Buchów
0
estabia napisał:
witam
nasiona zakupine na www.dope-seeeds.com , jest to stronka ktora sprzedaje nasiona roznych producentow, nasiona sa od femaleseeds. kupilem z tej stronki bo mozna bylo placic w funtach co mi bardzo pasuje. Co do wilgotnosci to dbam aby byla wysoka.
pozdro

sklep dobry - myślałem że operujesz ze starego kraju :rendeer:

co do lampy to piszę żebyś uważał bo sam w boksie mam 400 W i wiem jakie pod taką lampą panują warunki .
pozdro
 

estabia

Active member
Rejestracja
Wrz 21, 2006
Postów
37
Buchów
0
witam
mam zaszcyt przedstawic dzisiaj 3 panny odmiany Grapefriut.Dzisiaj mija dokladnie 21 dni odkad ujrzaly swiatlo dzienne. Dziewczynki rosna sobie spokojnie jak juz wczesniej wspomnialem po lampa HPS Philips Agro T-Son o mocy 400W i jest im bardzo dobrze.
Musze poczekac jeszcze z fim'e poniewaz stozek wzrostu jest jeszcze bardzo maly a ne chce uszkodzic roslinki przy przycinaniu.Myslicie, ze z lst tez warto sie wstrzymac czy juz podwiazywac. Chce wszystkie wytrenowac na sog'a. Wakcje ida i duzo zielska bedzie potrzeba :)

a oto one:

zakaz umieszczania obrazków z innych serwerów
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Siemanko te 4 grapefruity maja równo 2 tygodnie mogę powiedzieć spokojnie, że to silna roślina polecam zniosła różne błędy na początku kiedy była jeszcze malutka. Maja się doskonale, a nawet lepiej, dobrze znoszą małą wilgotność na poziomie 27% dlatego często kilka razy dziennie są opryskiwane. Oświetlenie 3 x świetlówka 120cm i HPS 400W. Pare dni temu dostały po prawie 1,5litra wody z roztworem humvit-bio
1:25 wyszło im to na dobre. Donice mają 34cm i 16L.

Fotka największej
58.jpg

Fotka mniejszej
clear.gif

Fotka wariata 3 liściennego ma wygiętą łodygę a dalej rośnie prosto, piękne 3 liście :sunny:
59.jpg

Fotka najmniejszego ledwo uratowanego
60.jpg


po nie całych 4 tyg wegetacji finalnie wyszło 270g z 4 krzaków, polecam odmiankę

edit:urban:bardzo ladne roslinki , widac dobre przygotowanie
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
Zauważyłem ostatnio ze jest bardzo duze zainteresowanie ta odmianą
pomyslałem wiec ze
zamieszcze swoje wnioski na temat tej odmiany

Seedbank: Femaleseeds
- Ogólna ocena: - 9/10
- Potencja[Moc]: - 8/10
- Ilość zbioru: - 7/10 (wyswszło 25g/krzaka )
- Poziom zapachu: - VEG 6/10
-FLO 9/10
- Poziom smaku: -10/10
- Czas wegetacji: 5 tygodni
- Czas kwitnienia:(liczone od momentu przestawienia oswietlenia na 12/12) 9 tygodni
- Lampa[wat]: weg-HPS 600watt, flo HPS 600watt + HPS 250watt
- Zapach: mocny owocowy,cytrusowy
- Smak:delikatny
- Nasiona: pestki 4 feminizowane


I zdjecie z mojej uprawy
 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
swiderro napisał:
I zdjecie z mojej uprawy
PIEKNE :cheers: moze swiderro zapodasz wiecej fotek??

mam jeszcze pytanie do Driftera na pierwszej fotce (na tej co sa wszystkie krzaczki) jest biala doniczka z woda i zwisa tam jakis drucik z koncowka. co to??
pzdr
 

swiderro

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2006
Postów
751
Buchów
1
666nino666 napisał:
na pierwszej fotce (na tej co sa wszystkie krzaczki) jest biala doniczka z woda i zwisa tam jakis drucik z koncowka. co to?
to jest drugi czujnik od higrometru mam taki sam higrometr w boxie z allegro jedna czujka jet wbudowana w higrometr a druga jest na kabelku zebys mógł robic pomiary temperatury np. na zewnatrz.ta duga czujka ułatwia robieni pomiaru na wysokosci szczytów roslinki.wystarczy wbic patyk w donice i przywiazac ten własnie drucik


666nino666 napisał:
moze swiderro zapodasz wiecej fotek??

oczywiście nie ma problemu!!!


 

nino

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
663
Buchów
2
dzieki. piekne roslinki :thumright: :cheers:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół