nasiona marihuany

Green Dragon / Zielony Smok - nalewka z marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
@Spalona Zarowka ma dużo racji... sam używam dekarbo w słoiku w gotującej się wodzie zanuzonym i zostawiam to na 1h no może 1.2h... juz po dwóch dniach klapie ale po 1msc jest znacznie lepiej... spirolu uzywalem 96% , 70% i bimbru 52% . Najlepszy jest najmocniejszy... nigdy nie odparowuje alko bo szkoda marnowac😉
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
70% alk to dobry jest do nalewek z owoców itp. Żeby rozpuścić żywicę trzeba jak najwyższego %. Ja akurat decarbo nie robiłem, też klepie. A przy tym jest smaczny, smakuje terpenami których po decarbo już brak, albo są zdegradowane. Na pewno z decarbo klepał by mocniej ale dla mnie nie ma różnicy czy dam pół czy cały garnek trymu więc jest dobrze tak jak jest :)
 

Wiadroman90

Well-known member
Rejestracja
Sie 20, 2011
Postów
337
Buchów
1,334
Odznaki
4
Ja robiłem na różny sposób, zawsze klepało. W tym roku pierwszy raz robiłem z dekarboksylacją, fajnie klepie ale nie mam porównania jak wychodziło bezbo za każdym razem inny materiał i ilość. @Spalona Zarowka jak masz duże doświadczenie i jesteś w stanie to usystematyzować to było by spoko. Ja robiłem z 5 razy i wiem że nie do końca robię wszystko dobrze.
 

pimpek79

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2022
Postów
1
Buchów
0
Witam
Mam problem z nalewką ,wszystko zrobione zgodnie ze sztuką , zmielone.wyprażone w piekarniku,zalane spirytem i codziennie mieszane ,po miesiącu nalewka zlana ,szusz chciałem wywalić ale zostawiłem go bo chciałem sprawdzić czy ma jeszcze jakieś aktywne działanie i okazało się że po spozyczu 1/2 łyżeczki suszu miałem niesamowitą fazę ,gdzie po nalewce nie czuć duzego działania.....,
Zastanawiam się teraz co się stało że aktywne związki zawarte w suszu nie rozpusciły sie całkowicie w spirytusie i dalej siedzą w suszu........
 

Manso

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2023
Postów
371
Buchów
360
@pimpek79
Masz french pressa do kawy, albo areopressa?
Jeśli:

Tak - wsyp ten susz tak jakbyś kawunie robił, zalej alkoholem pomieszaj, pomieszaj, wsadz sitko, odciśnij, odlej.

Nie - zwykłe sitko, towar na sitko, przelej alkoholem, odciśnij, przelej, odciśnij.

Ja zawsze sypie ok 30-50g suszu na 500ml spirytu 96%. Potem płucze jeszcze susz szklanką spirytu zeby właśnie wypłukać co dobre i jallah. Zostaje mi jakies 600-700 ml niezłego zajzajera. Jak chce mocniejsze no to destyluje i zwiększa się stężenie thc:alk.
 
Rejestracja
Maj 25, 2023
Postów
11
Buchów
9
U mnie najlepsze efekty daje dekarboksylacja 120 stopni około 35-40 minut. Potem materiał do spirytusu 96% i tyle. Działa praktycznie od razu. I tak 2-3ml to rozsądna dawka. Powyżej 6ml potrafi zmieść z planszy na kilka godzin.
 
Rejestracja
Maj 25, 2023
Postów
11
Buchów
9
Na 2 litry sporytusu dobrze pasuje okolo 150g topów. Wtedy moc jest ok (liczona w mililitrach). Dodanie liści zwiększa ilość chlorofilu w nalewce. Więc efektu dodatkowego drastycznie mało, natomiast smak wywaru spada drastycznie. Przy takich proporcjach 3-4ml jest w sam raz.. Ekspertem dla mnie jest "Spalona Zarowka" - W tej kwestii chętnie wymienię się doświadczeniami z fachowcem 😃
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół