• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Green Dragon

Kamuflasz

Well-known member
Buchów
7
Witam. Próbował ktoś zrobić Green Dragona z zapuszczonych lufek? Dało by rade to zrobić?

Partyzantos

Well-known member
Buchów
36
Dałoby radę ale moim zdaniem szkoda zdrowia na takie głupoty.
Lepiej zrobić przepych ale też nie zdrowo, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, swoje się przeżyło. Można kombinować ze wrzuceniem lufek do spirytusu i trzymania jakiś dłuższy czas, nie wiem kilkanaście dni, kilka tygodni.
Słyszałem też o takim sposobie taka ala makumba. Lufki do garnka zalać tłustym mlekiem i doprowadzić do wrzenia, dorzucić kostkę masła tego prawdziwego co ma dużo tłuszczu i gotować na malutkim ogniu dłuższą chwilę.
Ogólnie THC rozpuszcza się w tłuszczach i alkoholu. Pozdro z fartem.

Buchów
1,158
Odznaki
2
Zalej lufki alkoholem izopropylowym, potem je w tym umyj. Odparuj alkohol. I masz bieda olej RSO. Jak odparujesz na foli aluminiowej możesz delikatnie podgrzać zapalniczką od dołu foli, a przez lufkę wciągnąć dym z góry. Smakuje tak samo chujowo jak z lufki, ale nie jest przynajmniej taki gorący.

ceu

Well-known member
Buchów
145
Myślę że da radę to zrobić. Ale to nie będzie green dragon tylko black dragon. Jak będziesz miał przepis to daj cyne. I napisz jaka faza bo mam jakieś stare rury z czasów sprzed wapa.

Góra Dół