nasiona marihuany

Green House

Wyszukiwarka Forumowa:

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
Witam
Znacie ten seedbank ?
 
G

Green

Guest
sLUCHAJ JAK SIE OKAZE ZE TO oszusci to stracisz kase
nie okazesie Green house to jeden z bardziej cenionych bankow nasion i ma napradwe bardzo ciekawe odmiany,ktorych daremnie szukac w cannabis.fr
pozatym cannabis.fr to posrednik a GH bezposredni breder
 

spelth

Active member
Rejestracja
Wrz 19, 2006
Postów
32
Buchów
0
Greenhouse to prawdopodobnie najlepszy producent pestek, ziarna pojawily sie na cannabis.fr.pl ja mam zakusy na
Arjan's Ultra Haze no.1 :) krzak wygral caly Cannabis Cup wiec warto sie pokusic, 5pestek za 140zlotych, zbieram tylko kaske i wywalam stare planty.
 
G

Green

Guest
spelth napisał:
Arjan's Ultra Haze no.1 :) krzak wygral caly Cannabis Cup wiec warto sie pokusic

gdybys bardziej interesowal sie tematem to wiedzial bys ze owa wygrana to nic innega jak chędożona komercja
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
To wiec High Times jako gazeta to tez komercha i oni sie na niczym nie znają i ich nagrody leca gdzie popadnie ???
 

marek80

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
52
Buchów
0
wracając do tematu: byłem w aalsmeer panowie z greenhausu maja tam swój sklepik z artykułami ogrodniczymi(raczej same growboxy i rzeczy zwiączne z "tematem") nieopodal mega szlarnia wchodze tam (***ie dzezem na kilometer ) w środku dwóch typów w kaloszach przedstawiłem sie grzeczne powiedziałem ze jestem z polski przyjechałem w sprawach służbowych itd..i oczywiscie że mam ochote zajarać i czy panowie nie mogli by mnie poratować odpłatnie jakąś dobrą "piąką" a oni na to: my nie mamy nic współnego z marichuaną
 

Gryph

Member
Rejestracja
Sie 8, 2006
Postów
22
Buchów
0
A czy nie uważacie że te dane dotyczace wielkosci zbioru na cannabis.fr.pl sa troche przesadzone ??
Bo 800-900 gr z m2 wydaje mi sie troche nieosiągalne.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Gryph napisał:
Bo 800-900 gr z m2 wydaje mi sie troche nieosiągalne.
W szklarniach ,holenderscy breederzy takie osiągają.
Nie uprawiałem jeszcze nic od nich ale wątpie żeby jeden z najlepszych seedbanków okłamywał klientów
 
S

SOLARR

Guest
Nie uprawiałem jeszcze nic od nich ale wątpie żeby jeden z najlepszych seedbanków okłamywał klientów

:D To jest reklama .
A Reklama też jest formą kłamstwa ,dająca złudne nadzieje malejace podczas suszenia :thumright: .
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
solarr napisał:
A Reklama też jest formą kłamstwa
A ja myślałem że reklama przedstawia w samych superlatywach dany produkt bez przekłamań oczywiście.solarr, piepszysz gdybym postawił na uprawe wysokobudżetową to sam bym pewnie tyle wyciągnął w szklarni.
 

marek80

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
52
Buchów
0
co do greenhouse seeds myślę że nie ma sensu inwestować w arjansa bo za długo kwitnie wiążą się z tym duże koszta ale napewno warto wydac 220pln za super silver haze ja miałem tylko 2 pestki feminizowane kupiłem na sztuki w amsterdamie w firmiwym kofiku plon porównywalny ze special skunk idealnie sie klonuje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół