nasiona marihuany

Green O Matic

Wyszukiwarka Forumowa:
T

topek44

Guest
A tam fanzolisz . Na indorze to samo będzie ;]
Przecież one mają ograniczony wzrost nie zrobisz z niej 1 metrowej .
No nie 1m nie osiągnie , ale plon lepszy chyba nigdy nie porównywałeś krzaków z szklarni z normalnymi , mi z tych samych pestek lrow uzyskałem w szklarni większy plon 2x niż na out.
 

raspbery

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
689
Buchów
0
jesli chodzi o zapach to niema problemu zmiesza się z pomidorami papryką i ogórkami i moja szklarnia ma tak z 10m na 5m wiec spoko jak pujdzie tam ten jeden czy dwa gom-y to się raczej zapaszek nie żuci w nos :) pozatym ja do szklarni gości nie sprowadzam więc niema co sikać :)
 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
Jeśli ją ktoś hoduje to proszę o fotki ;] i opis jak z nią wam idzie ;D
 

raspbery

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
689
Buchów
0
miałem okazje widzieć 5 dniowego planta zaskoczyło mnie ze on juz zaczyna pachniec typowym zielskiem jetem w szoku
 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
I jak tam hodowla idzie tej odmianki ?
Może ktoś nowy też ją zasadził i chce się podzielić wrażeniami .
PozDro :>
 

beryn

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2009
Postów
431
Buchów
0
Ostatnia edycja:

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Siemanko, już jestem. :D

38 dzień życia...

Bio Canna Bio Flores, dawka: ostrożna, 3-4 ml/1,5l wody, co drugie podlewanie. Około 0,7 l spija przy każdym podlaniu.

Temp około 30 C, światło 12/12, wilgoć ok. 60%

Pare fotek bo przecież o to chodzi.

















 

raspbery

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
689
Buchów
0
ładnie ładnie ale coś mi się wydaje że nie bedzie taka szybka jak ją reklamuja :D
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
45 dzień...

Wydaje mi się że ma szanse być gotowa w tym czasie co producent reklamuje ale indoor, na oucie plus 1 tydzień trzeba doliczyć.


Mój plant idealnie w 55 dniach sie nie zmieści ale trzeba wziąć poprawkę jaki był na wegu marny, niedoświetlony, badyl, po wrzuceniu go pod hps odżył momentalnie, przestał rosnąć i zaczęły powiększać się kwiatostany przez co robi się coraz bardziej zbity i zwarty, natomiast parapetowy jest powydłużany i nie kwitnie tak bujnie jak gom1.

Zapach: Słodkawy+leśny+polny+trawiasty.

Intesywnośc zapachu: 3/10 prawie jej nie czuć.

Wysokość: 45-46 cm

Fotpare -->













Pozostały jeszcze gom3 i 4 które zaczęły kwitnąć pare dni temu.





Teraz wszystkie są już pod lampą i karmione bio canna bio flores co drugie podlewanie, tak ok. 2-3 ml na 1 l wody

Tutaj gom z parapetu, 1 dzień pod hps + bio canna.

 
Ostatnia edycja:
T

topek44

Guest
Fajne te gomy widać ze gh w porównaniu z dp daje rade z automatami . Szkoda ze od początku były bez dobrego naświetlenia bo myślę ze by dały rade do 55 -60 . Ten gom 3 konkretny badyl.
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Niezbyt rewelacyjne ale efekt końcowy może być ciekawy.

wiem ze rewelki nie ma, bo słabo naświetlane od urodzenia

Fajne te gomy widać ze gh w porównaniu z dp daje rade z automatami . Szkoda ze od początku były bez dobrego naświetlenia bo myślę ze by dały rade do 55 -60 . Ten gom 3 konkretny badyl.

:D gom 3 , stał gdzieś w koncie gom 4 troche blizej lampy, za to teraz mają dobrze.
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
51 dzień...

szkoda że od początku nie szedł pod lampionem.

bio flores co drugie podlewanie, fotoperiod 14/10 od 2 dni, wilgotność 40-50%, temp. 26-29 C, w nocy 20-21 C, odległość od lampy 400W- 30cm.

Fotpare--->

















































 
Ostatnia edycja:
T

topek44

Guest
Teraz to będzie ładnie puchł , no szkoda ze nie był od początku bo był by z niego niezły krzaczek . A jak tam z zapachem?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół