nasiona marihuany

GreenDoctor.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Green Doctor to gabinet lekarski specjalizujący się w świadczeniu usług medycznych w oparciu o preparaty medycznej marihuany.


Dzięki e-konsultacjom online jesteśmy w stanie dotrzeć do pacjentów z całego kraju chorujących na schorzenia, w których korzystne mogą okazać się leki na bazie konopi.

W ramach konsultacji przeprowadzana jest nie tylko analiza historii choroby, stosowanych leków i wskazań do terapii medyczną marihuaną, ale także edukacja pacjenta w kwestii dostępnych preparatów oraz sposobu ich przyjmowania.

Wskazania do stosowania medycznej marihuany nieustannie się poszerzają, obecnie obejmują między innymi: przewlekłe zespoły bólowe, stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, padaczka, migrenowe bóle głowy, nudności i wymioty, choroby zapalne jelit, wyniszczenie w przebiegu choroby nowotworowej, depresję, nerwicę, zaburzenia snu czy zespół stresu pourazowego (PTSD).

Śledzimy najnowsze doniesienia naukowe i staramy się, aby każdy pacjent, który mógłby skorzystać z terapii medyczną marihuaną takie leczenie otrzymał.

strona: greendoctor.pl
cennik: https://greendoctor.pl/cennik/
formularz kwalifikacji: https://greendoctor.pl/formularz-kwalifikacji/
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Dzień dobry #
Chciałam polecić Pana Doktora z kliniki @Green Doctor.

Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, zostałam poinformowana o dawkowaniu, działaniu i sposobie przyjmowania specyfiku, który został mi przypisany. Uzyskałam także informacji jak odmiana działa na innych pacjentów z podobnymi lub/i takimi problemami jak moje.
Wiecie, że walczę z różnego rodzaju bólami, z którymi sobie nie radzę i utrudniają mi normalne funkcjonowanie.
Po rozpoznaniu, zapoznaniu się z historią leczenia i przeprowadzeniu wywiadu Pan Doktor przypisał mi medyczna marihuanę.
W aptece nie miałam problemu z dostępem do suszu (wczoraj byłam w aptece, dziś mam odebrać lek).

Bardzo chciałam podziękować Panu Doktorowi i mam nadzieję, że moje problemy bólowe zostaną opanowane.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do korzystania z usług Pana Doktora w celach leczniczych.

zoe :salut:
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Dzień dobry #
Chciałam polecić Pana Doktora z kliniki @Green Doctor.

Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, zostałam poinformowana o dawkowaniu, działaniu i sposobie przyjmowania specyfiku, który został mi przypisany. Uzyskałam także informacji jak odmiana działa na innych pacjentów z podobnymi lub/i takimi problemami jak moje.
Wiecie, że walczę z różnego rodzaju bólami, z którymi sobie nie radzę i utrudniają mi normalne funkcjonowanie.
Po rozpoznaniu, zapoznaniu się z historią leczenia i przeprowadzeniu wywiadu Pan Doktor przypisał mi medyczna marihuanę.
W aptece nie miałam problemu z dostępem do suszu (wczoraj byłam w aptece, dziś mam odebrać lek).

Bardzo chciałam podziękować Panu Doktorowi i mam nadzieję, że moje problemy bólowe zostaną opanowane.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do korzystania z usług Pana Doktora w celach leczniczych.

zoe :salut:
Mam nadzieję że terapia przyniesie spodziewane rezultaty :) wszystkiego dobrego!
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Promocja na rozpoczęcie terapii za pomocą ekstraktu do waporyzacji :)
promo.jpg
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
@GreenDoctor.pl czy recepta wystawiona w pl będzie ważna w innym kraju ? I akceptowana przez służby ? Jest ustalone prawo co do tego? Czy recepta jest ważna tylko w kraju wystawienia...pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół