nasiona marihuany

Gribale...jesc czy nie jesc...o to jest...pytanie?

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ja tam polecam Mexicany

EDIT- REGULAMIN
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
bongosik napisał:
witam
jeszcze coś znalazłem :D przed moim domem na trawniku znalazłem kilka grzybków, zeskanowałem i daje linka
i mam proźbe rzebyście mi je zidentyfikowali :p

http://grzybki2006.w.interia.pl/Scan0004.jpg

To nie są łysiczki, tylko jakieś psiaki. Wy*** do kosza. Jeśli szykujesz się na grzyby, to lepiej poczekaj na sezon.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Nie ponieważ nie mają sutków na czubku zresztą mają takie dziwne prążki, które zwykle nie występują u łysiczki lancetowatej
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
dzieki myslałem ze to jest to ale jak nie to h*j :bounce: lepiej palic zielone niz wpie****ac grzyby :jocolor: :queen:
 

Marcisz

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2006
Postów
47
Buchów
0
Zazdroszcze tym co jedli grzyby my sie staramy i nihuja niemozemy ich dorawc ;/ <płacz>
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Jedliśmy niedawno z kumplem po 100 + palenie. Fazka wypas. Polecam do grzybków / kwasów coś dopalić, naprawdę fajnie wzmacnia :).
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Łysiczki Lancetowate
Ludzie, czy naprawdę tak trudno zajżeć w Wikipedie? Tam jest naprawdę ładne zdjęcie, przy którego pomocy każdy odróżni "Święte Grzybki" od innych. Mam nadzieję, że teraz nie będzie już postów typu: "Czy to te?", "Mam zdjęcie, to one?", itp.
 
S

SiwY18

Guest
Ja mam takie pytanko jest ktos ze Świetokrzyskiego i zbieral w w tym tyg grzyby ? bo ja chodze z kumplem i lipa nic znalesc nie możemy ;/ czy to juz koniec sezonu ? juz przymrozki byly to moze przez to nie chca sie pokazywac ?!
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Siemanko dzisiaj wkońcu je znalazłem :D jestem pewien że to one ze względu na kształt,sutek an czubku,kolor i blaszki(czarne) a oto one





 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Gratulacje. Ile ich znalazłeś? I ile planujesz zjeść?
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Heh wczoraj znalazłem 18.... słabo bo sucho jest a pare było naprawde dużych,twardych i mięsistych ale co z tego bo wysuszone... jak popada to zbiore trochę wiecej... a co do planów to jakoś 40 sztuk mam zamiar zjeść z rama cream bonjour ogorkowy serek i szynka :D(kanapka) pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół