nasiona marihuany

Grow Box do oceny!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam,

Chciałem wam zaprezentować a jednocześnie spytać o poradę. Poniżej mam dwa projekty pierwszy (po lewej) obecnie istniejący grow box.

Niestety temp w boxie waha się między 31 - 34 st. C niewątpliwie przyczyną tego jest lampa 400 W która daje dość dużo ciepła. Postanowiłem jej nie zmieniać ponieważ chcę zachować dużą wartość lumenów.

Postanowiłem zamontować mini chłodzenie do lampy (nie zdecydowałem się na cooltube) wszystko jest pokazane na rysunku po prawej. Wiatrak chlodzący lampę będzie wtłaczający powietrze będzie doprowadzony aluminiową rurą pod samą lampę jednocześnie wiatrak wyciągający będzie wyciągał powietrze z góry.. lampę od rośliny będzie oddzielać plexi... i tu moje pytanie...

1.Chcę między plexi a roślinkami pozostawić otwór, szparę około 5 cm na całej długości oddzielającej górną cześć od roślin żeby zapewnić wydostawanie się powietrza do wentylatora wyciągającego

2. Czy lepiej nie zostawiać owej szpary a jeden z wentylatorów przy roślinach zrobić wyciągający?

Co o tym sądzicie? dodam, że gdy zamontowałem dodatkowy wentylator przy lampie obniżyłem temp o 2 st. więc to powinno zdać egzamin. Od rzu mówię że plexi się nie stopi, nie chce szyby:) Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół