nasiona marihuany

grow box na jedna white widow. podpowiedzcie cos

Wyszukiwarka Forumowa:
W

wilam_nasa

Guest
Witam. Jestem tu nowy i wogole jesli chodzi o hodowle jestem amatorem. Chce posadzic jedna roslinke white widow i zwracam sie do was zebyscie podpowiedzieli mi jakie wymiary powienien miec grow box na jedna roslinke tego typu, ile mocy powinny miec lampy ( i jakie), jak mocna powinna byc wentylacja. Ogolem wszystko co moze mi pomoc w wychodowaniu dobrej roslinki . Chodzi mi o wybudowanie tego boxa jak NAJPROSTSZYM I NAJTANSZYM sposobem. Z gory dzieki za pomoc.
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
Jeśli naprawde chcesz zrobic boxa to powinienes odrobic na poczatku lekcje na forum pisze wszysko, masz przelicznik lumenow itp :) No minimalna wielkosc dla jednej rośliny to sadze ze 30-40 cm.Ale serio ci mowie poczytaj troche forum i bedziesz na 100% wszysko wiedział
 
R

rasta

Guest
emo napisał:
Jeśli naprawde chcesz zrobic boxa to powinienes odrobic na poczatku lekcje na forum pisze wszysko, masz przelicznik lumenow itp :) No minimalna wielkosc dla jednej rośliny to sadze ze 30-40 cm.Ale serio ci mowie poczytaj troche forum i bedziesz na 100% wszysko wiedział
wszystko na ten temat.

temat typu 'kosz'
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół