nasiona marihuany

Grow Kit McKennaii problem, pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Bear933

Member
Rejestracja
Paź 4, 2022
Postów
6
Buchów
0
Witam, piszę z prośbą o pomoc a mianowicie zacząłem przygodę z grzybkami, zamówiłem 1 raz growkita dostarczony został po 7 dniach, dodatkowo po 4 dniach dopiero go przygotowałem żeby wszystko fajnie sobie rosło ( po czasie dopiero się doinformowałem, że należy to zrobić jak najszybciej, mały błąd ) i pytanie brzmi, czy ten biały nalot to coś poważnego? mija 10 dzień i tak sobie czekam, producent wspominał o 1-3 weeks czekania na piny, tylko obawiam się tego białego nalotu, stąd zwracam się z zapytaniem czy to coś poważnego pleśń etc. ( czytając fotorelacje ) jedna była w podobnym stanie ale nie było tego tyle ile jest u mnie. Dodam, że mieszkam w Irlandii i wilgotność tutaj jest duża. Dzięki z góry :)


 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Wszytko jest raczej git. Biały nalot to grzybnia, jak pachnie grzybami a nie jqaos podejrzane to jest spoko, czasem długo się czeka na piny, więc 10 dni to nie jest tak źle, cirtpliwosci. To ze go chwile przetrzymales to akurat zaden problem. Dla pewności daj fotki z bliska tego kitu jak juz jest otworzony
 

Bear933

Member
Rejestracja
Paź 4, 2022
Postów
6
Buchów
0
Ok, dziękuje za informacje :) Dam mu jeszcze kilka dni i wrzucę fotki, wiem, te były bardzo niewyraźne ale nie chciałem otwierać worka i nawet iphone 13 sobie nie poradził ( tani badziew :jprd: ) podobno ma być dużo co2, stąd nie chciałem otwierać.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Podnieś temperaturę to powinny zaraz wyskoczyć
 

Bear933

Member
Rejestracja
Paź 4, 2022
Postów
6
Buchów
0
Teraz chyba pójdzie tylko z górki, mam nadzieję, już się bałem, że nic z tego nie wyniknie i box będzie do wywalenia a tu jednak, podkręciłem temp. i zaczęło wszystko się piąć w górę w szybszym tempie.


Zdjęcia z przedwczoraj, rośnie jak na drożdżach, jest już tych pinów 3x więcej niż na zdjęciu. Wszystko teraz jest chyba ok, tylko ta woda... dużo jej tam :smoking-smiley:
 

Bear933

Member
Rejestracja
Paź 4, 2022
Postów
6
Buchów
0
Ostatnie pytanko a mianowicie czy te grzybki są już gotowe :)? i czy te czarne plami to coś znaczą na nich? to nie jest czasem pleśń lub inne dziadostwo? dziękuję z góry za odp. :)


PS. 17.10 jest dniem 22
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Grzybki są już zdecydowanie gotowe. Te czarne plamki to zrzucone przez nie zarodniki.
Rzuć okiem na ten wątek:
 

Bear933

Member
Rejestracja
Paź 4, 2022
Postów
6
Buchów
0
Grzybki są już zdecydowanie gotowe. Te czarne plamki to zrzucone przez nie zarodniki.
Rzuć okiem na ten wątek:
Dzięki za szybką odp. aż wstałem z łóżka i zrobiłem 1 i zarazem szybki zbiór

Sorki za te fotki, nie ogarnąłem tego :jprd: Jutro poprawię, dobrej nocy :) dzięki za pomoc jeszcze raz
 
Ostatnia edycja:

Bear933

Member
Rejestracja
Paź 4, 2022
Postów
6
Buchów
0
Dodam na koniec, z 1 rzutu wyszło 46g suchego ( chyba nawet dobrze ) :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół