nasiona marihuany

Grow Roku 2020 - wątek organizacyjny

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Właśnie zakończyłem rozsyłanie nagród :) Miłego wybierania!

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub problemy z realizacją bonów, nie wahajcie się napisać do mnie na PW - wszystko załatwimy.

Pozdro, gratulacje i dzięki, że jesteście tworzyć to miejsce!
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Pragnę dodać na koniec, że nasz sponsor nagród, @panpestka.pl, postanowił nagrodzić nie tylko pierwsze miejsca, a również drugie i trzecie, w każdej kategorii! Wielkie podziękowania dla Was! Aż miło się robi czytając takie wiadomości :)
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ja już wszystkie nagrody odebrałem :) Już dogadany z gnomem i będzie wsio!dziękuję bardzo jeszcze raz i mam nadzieję że się nie zmarnuje i uda się dobrocie spożytkować :) pozdRo!
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Pragnę dodać na koniec, że nasz sponsor nagród, @panpestka.pl, postanowił nagrodzić nie tylko pierwsze miejsca, a również drugie i trzecie, w każdej kategorii! Wielkie podziękowania dla Was! Aż miło się robi czytając takie wiadomości :)

Ja chciałbym aby [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] odniósł się do ww info ;)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu , w nastepnym roku nie zapomne zgłosic swojej kandydatury, dozobaczenia na wiosne zielone ludki.:lol:

Zacieta rywalizacja , piekne foty , duze zaangazowanie uczestnikow podczas wiosny do jesieni . Brawo Wy !!!
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Cześć wszystkim :) W ostatnich dniach dotarły do mnie paczuszki z Sensishop, Pan pestka i Gnomes garden więc postanowiłam pochwalić się co ciekawego mi przyszło ;p Czekam jeszcze na paczkę od Holenderskiego skuna i wtedy wrzucę jeszcze zdjęcie całości ;)
A więc tak :

Pan pestka ( koszulka jest genialna:] ) :



Sensishop ( wiatrak i żarówka już robią swoje ;) ) :



Gnomes garden ( nasionka lecą na przyszły grow a na gratisy i wlepki chyba nie zasłużyłam :D )
 

KamilaKopec

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2020
Postów
79
Buchów
155
Odznaki
2
Witam wszystkich serdecznie, niestety na zdjecia od holenderskiego skuna bedziecie musieli jeszcze poczekac....lub nie doczekacie sie wogole.Sprawa wyglada tak: Poczta Polska zgubila moja paczke....nawet z Polski nie wyszla...Holenderski skun zglosil reklamacje do poczty, i teraz trzeba czekac az laskawie odpowiedza, lecz jak znam nasza narodowa poczte, pewnie umyja reca i sprawa rozejdzie sie po lokciach,ale cicha nadzieja pozostaje ze bedzie inaczej. Jakis nie fart mam do tych bonow z wygranej:p wiatrak mi przyszedl uszkodzony:p pochodzil 3 dni i padl:p A jak wasze nagrody?P
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół