nasiona marihuany

grow room a wentylacja

Wyszukiwarka Forumowa:

KNX

Member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
17
Buchów
0
MAM PYTANIE?

Czy przy uprawie 1,50 m2 zamiast wentylaorów w szafce( nie mam szafki) i przy butli CO2 mogę używać zwykłego wentylatora do dmuchania powietrza( pół pokoju mam na hodowlę). :joker:
 
R

rasta

Guest
wentylacja jest stosowana do regulacji tmp. więc jeśli bez niej bedziesz mial odpowiednią tmp to możesz sobie teoretycznie odpuścić. ... ale co2 musi być dostarczane w odpowiednich ilościach. nie sądzę aby udalo ci się tak dozować co2 aby nie bylo go za malo lub też zd dużo co może zabić roślinki. podsumowując lepiej zrobić wentylację i dodatkowo dodawać co2.
 

KNX

Member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
17
Buchów
0
A skąd mogę dowiedzieć się jak dozować co2 :pale:
 
R

rasta

Guest
w domowych warunkach sprawdzenie zawartości co2 w powietrzu jest raczej niemożliwe. potrzebowalbyś aparatury do takich pomiarów. jedyne wyjście to dozowanie metodą eksperymentalną w polączeniu z wentylacją.
 

KNX

Member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
17
Buchów
0
Czyli pasowało by raz na jakiś czas popuszczać co2 ręcznie.

i jeszcze jedno>czy mogę poprowadzić rurkę o zaworu na roślinkę i w którym miejscu miałbym ją umieścić.
 
R

rasta

Guest
KNX napisał:
czy mogę poprowadzić rurkę o zaworu na roślinkę i w którym miejscu miałbym ją umieścić.
gdzieś w okolicach roślin nad nimi ale możliwie daleko od wentylacji.
 

KNX

Member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
17
Buchów
0
czy wentylacja ma być włączona cały czas czy tylko na moment gdy lampa jest włączona.

[ Dodano: 2006-05-18, 13:09 ]
najlepiej stosować oświetlenie na vegu 24/0 czy 18/6.
 
R

rasta

Guest
KNX napisał:
czy wentylacja ma być włączona cały czas czy tylko na moment gdy lampa jest włączona.
wentylacja tylko w przy wączonych lampach
KNX napisał:
najlepiej stosować oświetlenie na vegu 24/0 czy 18/6.
to jest pytanie. jak chcesz

na takie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum w dziale uprawa w co drugim temacie.

radzę stosować się do regulaminu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół