nasiona marihuany

GROWBOX hps100-150w wentylacja

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenManxxx

Active member
Buchów
0
Na Boxa 45x45x60(wys) dac HPSA 150 CZY 100 WATOWEGO? Do tego wentylator kanałowy DOSPEL 100mm średnica + kolanko na to i kominek na wywiew i 3 wiaraczki komputerowe na wprowadzanie powietrza. Da rade czy się zrobi piekarnik na 150watowym hps-ie?

---------- Aktualizacja posta 18:05 ---------- Czas poprzedniego posta 18:00 ----------

+ dwa philipsy CFL po 1200lm ;)

G

Gość

Guest
Na Boxa 45x45x60(wys) dac HPSA 150 CZY 100 WATOWEGO? Do tego wentylator kanałowy DOSPEL 100mm średnica + kolanko na to i kominek na wywiew i 3 wiaraczki komputerowe na wprowadzanie powietrza. Da rade czy się zrobi piekarnik na 150watowym hps-ie?

---------- Aktualizacja posta 18:05 ---------- Czas poprzedniego posta 18:00 ----------

+ dwa philipsy CFL po 1200lm ;)
to jeszcze chcesz do tej 150 jeszcze cfl? bo nie zakumalem?

GreenManxxx

Active member
Buchów
0
CFL do 100, chodzi mi tutaj głownie o temperature, żeby nie zrobił się piekarnik i opinie o wentylacji, z tyłu szafki poprowadzę taki mały kominek w góre żeby ciepłe powietrze było wypychane. Do wiatraczków komputerowych kominki w dół na zimne powietrze.

G

Gość

Guest
.

moje zdanie jest takie. daj ta 150hps i ta wentylacja powinna dac rade ale pczekaj na inne komentarze zeby nie bylo na mnie;) ja miale troche wiekszy boks:) wiec tez troche mi ckiezo powiedziec na 100%. mozesz zobaczyc u mnie:)

GreenManxxx

Active member
Buchów
0
narazie zbieram opinie, robie spisz rzeczy, z zakupami startuje niebawem, swoją drogą wcisne tam 4 roślinki? Od początku kiedy to będzie możliwe LST i w późniejszej fazie Scrog, żeby wycisnąć z tego ile się najwięcej da :p

G

Gość

Guest
ooo ja juz to mialem:) zobacz u mnie:) drugi watek:) polecam:spalony:

GreenManxxx

Active member
Buchów
0
No no ładne choiny :D Czekam teraz na hajs tylko i startuje z tym shitem :D

GreenManxxx

Active member
Buchów
0
temat cały czas aktualny, jak ktoś ma jakieś rady jeszcze to chętnie przeczytam ;)

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół