nasiona marihuany

Growbox i wentylacja

Wyszukiwarka Forumowa:
Ł

ŁysyGrowR

Guest
Na czas oświetlenia pomieszczenia 80x80xh140 400w drzwiczki by były otwarte i dmuchał by na roślinki wentylator 3 biegowy żeby wymieniać powietrze i żeby roślinki się nie przegrzały na czas ciemności zamykałbym roślinkom drzwiczki żeby miały ciemno na początku na czas wegetacji 6 godzin a później na 12 przy kwitnieniu jeżeli trzeba zamontowałbym kratkę wentylacyjną żeby dochodziło jakieś powietrze.

Czy to dobre rozwiązanie?
 

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
I co mu q***a da gotowy box jak on wentylacji nie ma.
Wypie****aj z tymi twoimi daremnymi wpisami bo tylko robisz z siebie durnia lub nim jesteś
 
R

rolnikdolpasz

Guest
I co mu q***a da gotowy box jak on wentylacji nie ma.
Wypie****aj z tymi twoimi daremnymi wpisami bo tylko robisz z siebie durnia lub nim jesteś

Czy otwieranie i zamykanie drzwiczek kiedy gaśnie i zapala się lampa jest Twoim zdaniem dobrym pomysłem?

Chyba logiczne, że do boxa trzeba wentylacje wstawić.
Może kupić zestaw box+reszta bajerów(wentylacja, filtr, lampa, itp);

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-...duct-pol-2668-Zestaw-Hydro-Shoot-80-250W.html
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Łysy, drzwiczki to sobie zrób do wchodzenia do boxa i ogarniania, takie małe. Zamontuj normalnie wentylacje, wentylator niech wydmuchuje, a wlot pasywny po przeciwnej. Jeśli zależy Ci na tym, żeby światło nie uciekało na zewnątrz to mam na to dobry patent, 100% światłoszczelności, zarówno na wlocie i wylocie. Wrzucę fotki jeśli jesteś zainteresowany.

Ja na metrze mam 600w, cooltube i td silent 500 zrobiony na 5 biegów i przy 30st na zewnątrz w boxie jest temperatura taka jak w mieszkaniu czyli mniejsza niż na dworze. Wszystko z płyty MFP, lepsza niż OSB moim zdaniem.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Zgodzę się z przedmówcą, że na box 80x80x160cm lepszą opcją było by wybranie lampy o mocy 400w niż 250w.
 
R

ruski wentylator

Guest
wentylacji to wogole niema
musisz minimum jeden wentylator kanalowy który będzie najlepiej wyciagal 24h, doloz może jeszcze maly wpychający
mogą być później problemy z wilgotnoscia i temperatuta, wentylacja to z podstawowych rzeczy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół