nasiona marihuany

Growbox + lampa

Wyszukiwarka Forumowa:

Kermit2009

New member
Rejestracja
Wrz 19, 2017
Postów
2
Buchów
0
Witam mam zamiar kupić growboxa o wymiarach 60x60x140 i lampę do tego Hps 250W 23000 lumen czy lampa jest odpowiednia do growboxa? Mam zamiar posadzić jeden lub dwa krzaczki
 
O

OdcieńZieleni

Guest
http://www.haszysz.com/kalkulator.php

Powieszchnia 0.36 m2

Minimalnie: 10800 Lumenów
Srednio: 14400 Lumenów
Optymalnie: 18000 Lumenów

Wlasne: 18000 Lumenów

a więc odpowiadając na Twoje pytanie to tak, masz nawet nadto lumenów
 
Ostatnia edycja:

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
Zestaw hpsa 250 kupi za mniej niz 1/4ceny. Na ch*j do tak malej uprawy polecać ledy? Nie rozumiem...
 
D

DarkMessiah

Guest
bo do takiego boxa wystarczy 100w cob i jest za***ista oszczednosc na pradzie
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Zestaw hpsa 250 kupi za mniej niz 1/4ceny. Na ch*j do tak malej uprawy polecać ledy? Nie rozumiem...

Dlatego ze efekty ma takie same/identyczne + niższa temperatura i kilka innych zalet oraz 60W zamiast 150W. To jest oszczędność.
 

Kermit2009

New member
Rejestracja
Wrz 19, 2017
Postów
2
Buchów
0
Napiszcie mi panowie jeszcze, mam jeszcze kupić jakąś lampę czy mogę jechać na tej Hps od początku do samego końca? I jakie to światło musi b być?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Mozesz. Kupujesz zarowke, balast i odbłyśnik i lecisz.

Po prostu HPS starczy Ci na cale grow.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
żarówkę masz też na fazę wzrostu i fazę kwitnenia albo kup żarówkę dual wtedy będzie ona na całą uprawę. A co do prądu co mu ten hps zje przez miesiąc 50zł ? ! a przynajmniej topy lepiej wyglądają a nie tam jakieś ledy sredy tym to se możesz rybkom akwarium świecić
 
D

DarkMessiah

Guest
żarówkę masz też na fazę wzrostu i fazę kwitnenia albo kup żarówkę dual wtedy będzie ona na całą uprawę. A co do prądu co mu ten hps zje przez miesiąc 50zł ? ! a przynajmniej topy lepiej wyglądają a nie tam jakieś ledy sredy tym to se możesz rybkom akwarium świecić


Piszesz jak by hps miał jakieś super moce inna nieznana barwę która pomaga roślina kwitnąć i dzięki niej masz duże topy hahahahaha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół