nasiona marihuany

Growbox na 1 roślinkę, polecicie jakiś?

Wyszukiwarka Forumowa:

Preclu

Active member
Rejestracja
Wrz 29, 2016
Postów
35
Buchów
0
Witam, polecicie jakieś growboxy na 1 roślinke+ akcesoria do niego?, do 500zł z akcesoriami da radę?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nom, jak mlody pisze.. przegladajac na znanych stronach, oferty sa za mniej wiecej 600zl
 
R

ruski wentylator

Guest
osobiście polecam ten sklep, polubiłem ich i dogaduje się z cenami z nimi,
pare razy wymieniałem sprzet po kiiku dniach testowania i niebylo problemu
pamiętaj ze ten zestaw możesz zmienić i urozmaicić- to nie jest sztywny skład, możesz cos dolozyc lub po prostu czegos niewziasc i cena poleci w dol lub gore

a moje zdanie to pomysl nad mocniejsza zarowka...
 
O

OdcieńZieleni

Guest
tak, sklepik niczego sobie, niejednokrotnie zamawiałem i jestem bardzo zadowolony,duży wybór i spoko ceny, a znalazłem ich na allegro, kontakt mejlowy bardzo dobry, a co do tematu do jak koledzy pisali 40x40x120, poszukaj na ów sklepie
 

Marek.Masa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2017
Postów
93
Buchów
0
Ze tego sklepu właśnie korzystam, zrobiłem zamówienie. Obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie. Pojawił się jednak mały problem - nie mogą nadać namiotu do paczkomatu z powodu zbyt dużych wymiarów. Mogą nadać kurierem... Hmm... Wiadomo, że wolałbym nie nadawać tego kurierem z przyczyn bezpieczeństwa. Jakieś pomysły?
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Zamów na kogoś zaufanego lub odbiór osobisty tylko niezawsze jest taka możliwość. Może zrób sobie sam boxa z jakiej szafki lub zbij z płyty osb pomysłów jest wiele
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Ze tego sklepu właśnie korzystam, zrobiłem zamówienie. Obsługa stoi na bardzo wysokim poziomie. Pojawił się jednak mały problem - nie mogą nadać namiotu do paczkomatu z powodu zbyt dużych wymiarów. Mogą nadać kurierem... Hmm... Wiadomo, że wolałbym nie nadawać tego kurierem z przyczyn bezpieczeństwa. Jakieś pomysły?

Miałem ten sam problem i zrobiłem jak kolega wyżej radzi - zamówiłem na zaufaną osobe.

Zamówiłem go tutaj:
http://www.nicegrowbox.pl

40x40x100

Preclu, jest u nich opcja zrobienia boxa na wymiar. Albo bierz takiego jak ja i do tego HPS 100 lub 150 W.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół