nasiona marihuany

GrowBox na jedna roslinke.

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Piżmak

Guest
Mam pyatnko: Czy box o wys.50 cm nadaje sie do hodowli jednej roslinki czy nie bardzo. Prosilbym o rade. Aloha!Sheah...
 
K

kaka

Guest
Musiała by się zmieśić lampa :)
jak roślinka by urosła to by nieco sie przygrzała o lampe :p
w.g mnie NIE :)
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
box o wysokości 50cm jest zdecydowanie za niski :? przydaloby się minimalnie 80cm :alien:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
dało by rade...uprawa matki...robienie klonow...scjelne doniczki...swietlowki...maly plon...nie oplacalne 70cm by juz styklo
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Piżmak napisał:
CZy moglby mi ktos podpowiedziec jaki bylby najlepszy growbox do uprawy 1 roslinki! Mile widizany bylby projekt boxa

Pizmak pisz tutaj, nie zakladaj osobnego topica !
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
E lowryder by ci sie zmieścił :D

[ Dodano: 2006-01-20, 15:46 ]
1 roslinka?? 40x40cm, h=120 cm wystarczyloby :) jakas lampka hps 70-100W, ze 2 wiatraczki i gitesik :)
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
Dzidek napisał:
roslinka?? 40x40cm, h=120 cm wystarczyloby :) jakas lampka hps 70-100W, ze 2 wiatraczki i gitesik :)

40x40 cm to nie za malo (nie wiem pytam sie) przecierz jak bedziemy rosline trenowac to sie rozrosnie troche na boki ? czy ten box nie za maly ? wys 120 ???? jak w tym wyhodowac
MJ co na prosty hohoł :?: :roll:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Wiesz to byla ropozycja jak chcesz chodowac w stylu krzaka to taki box jak chcesz trenowac to pisz odrazu!! a 40x40 to wcale nie tak malo :) zawsze 1 rosl mozna dac na scroga lub normalnie.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
MaoVi napisał:
40x40 cm to nie za malo (nie wiem pytam sie) przecierz jak bedziemy rosline trenowac to sie rozrosnie troche na boki

40 na 40 na jedna rosline to w sam raz...lst na wlasnie cos takeigo rociaga rosline na boki...choc jasne jak przedluzysz veg moze ci sie jeszcze bardziej rozrasnac i wtedy bedize scisk
 
U

Uriel

Guest
Pozatym hodowanie jedej roslinki to loteria ...bo jak trafisz na chłopca to raczej się nie ucieszysz
 
R

rasta

Guest
Uriel napisał:
Pozatym hodowanie jedej roslinki to loteria ...bo jak trafisz na chłopca to raczej się nie ucieszysz
są odmiany feminizowane
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
sa tez sieje ze na ~70% to chlopak....:p taka jaka ja wlasnie staram sie uprawiac
ale fermilizowane nasiona maja jedna wade sa w k***e drogie ale na wiecej roslin to inwestycja bo zwykle nasiona 5/10 moze wyjsc a tak to kupujemy 5 fermilizowanych i sa to na 99% zenskie drzewka :)
(mozliwe ze cos po***alem) :wink:
 
W

w3bster

Guest
Jeżeli już trafi się facet to też nie wszystko stracone.
Wtedy należy się postarać żeby był jak największy i najmasywniejszy przynajmniej trochę olejku haszowego będzie :mrgreen:
Tylko że ciężko takie cuś osiągnąć nie obyłoby się bez LST.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół