nasiona marihuany

Growbox.pl - Największy growshop w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81741

Guest
Witam, gdzie wpisać kod haszysz przy zamawianiu z waszej strony?
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
gib-haszysz.png
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,328
Buchów
4,338
Odznaki
13
O ile zawsze byłem zadowolony z zakupów stacjonarnie, tak teraz z sprzedaży wysyłkowej 90 procent nie zadowolenia, a dletego że, zrobiłem sobie zamówienie tych samych towarów 2 sklepach w innym wyszło taniej ale 20% na hasło "haszysz" i już by było taniej, no i lokalizacja sklepu bliższa więc myślę będzie szybko bo szybko potrzebne, dobra to najmniejszy problem, przy zamówienie bez rejestracji nie ma miejsca na kod "haszysz"? Wpisałem go w uwagach itd, rabatu nie było i tak i nie ma, mniejsza o to też, ale przy wiekszej kwocie już się robi jakiś pieniądz, a co mnie najbardziej zaskoczyło to list przewozowy po którym każdy może się domyślić!

IMG_20220302_124603.jpg


Zamawiająca w innych sklepach no w sumie to jeszcze tylko jednym sklepie zamawiałem kilka razy i z takim czymś się nie spotkałem, z sklepami z nasionami również, tak tak kupuj na słupa, wysyłka była na słupa a od słupa nie można wyśledzić?

Wysyłkowo zapewne już więcej nie zamówię! Stacjonarnie owszem kupię, stacjonarne rabat działa itd i bez cyrków.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Każdy jeden baner na forum odsyła do strony gdzie wystarczy tylko wpisać kod haszysz i jest upust 20% bez rejestracji ;)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ale dyskretna paczka xD współczuję eko.
Trzeba wziąć pod uwagę że czasem słup nie może odebrać. Może być w pracy lub gdzieś na mieście. Jakby coś takiego dostał to przypał dla słupa robi sklep.

A jak zostawi u sąsiada?

Słup spalony, nie będzie chciał więcej paczek przyjmować.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,328
Buchów
4,338
Odznaki
13
Ale dyskretna paczka xD współczuję eko.
Trzeba wziąć pod uwagę że czasem słup nie może odebrać. Może być w pracy lub gdzieś na mieście. Jakby coś takiego dostał to przypał dla słupa robi sklep.

A jak zostawi u sąsiada?

Słup spalony, nie będzie chciał więcej paczek przyjmować.
Przecież przez takie coś normlanie na kryminał można się w***ac i co wtedy kilka lat przez etykietę na kartonie, no ogólnie słup powiedział że jego stary odebrał paczkę i sprawdził na necie co to za sklep, wiecej już nie mogę zamówić na niego ?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Tiriri rara.. opcja w ch*j słaba.
Tiriri rary.. i słupa stary...
 

husaria

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2022
Postów
65
Buchów
41
Wiecie, co do nazwy na liście u eko, u nas już znacznie luźniej z tym, wątpie, żeby ktoś się dowalił i sprawdzał.

A co do sklepu, musze te GIB na oslon osram stesowac - musi byc dobre, bedo brac beda szarpac

pozdro growbox.pl !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół