• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Growbox.pl - Największy growshop w Polsce

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Buchów
110
Dziękujemy Wam bardzo za wszystkie opinie. @Mleko1986 daj znać o jaki produkt chodzi pisząc, że mamy gorszą cenę, sprawdzimy to.

Zie-lony

Well-known member
Buchów
1,857
Odznaki
5
Może zaczęli dorzucać niedawno, bo wcześniej też tylko wlepy, smyczki a teraz faktycznie produkty. Dorzucili mi supervit, hesiboosta 100ml i mycoterra. Albo zależy czy maja jakieś sample, też może być
Ciekawe, ja nigdy nic nie dostałem. Nie żebym się tu chciał prosić i w ogóle, ale ciekawe...zamówienia cały czas z jednego konta, więc mają podgląd co tam człowiek bierze i za ile...

PS. Oczywiście zawsze człowiek zadowolony z szybkiej wysyłki, produktów itp, itd..
Pozdrawiam..

Ostatnia edycja:

Fuplew

Well-known member
Buchów
28
Ciekawe, ja nigdy nic nie dostałem. Nie żebym się tu chciał prosić i w ogóle, ale ciekawe...zamówienia cały czas z jednego konta, więc mają podgląd co tam człowiek bierze i za ile...
Ja tak samo nigdy nic poza paragonem.

Tip/spostrzeżenia/jak zwal tak zwal - do ekipy Growbox : Ogółem smyczki, breloczki, katalogi, itp są mi zbędne więc cieszę się, ze ich nie dostaje :) wręcz jestem za to wdzięczny :) aczkolwiek możliwość wyboru czy chcesz makulaturę czy nie była by chyba najlepszym rozwiązaniem, gdyż są tacy co uwielbiają takie pierdoly. Czy cieszyłbym się z próbki nawozu? Hmmm... może i z ciekawości bym sprawdził ale raczej mi to wisi, kupuje konkretne produkty, cena, oferta, czas wysyłki się zgadza, czego chcieć więcej? W innym growshopie kupiłem 1L nawozu, którego u Was nie ma i dostałem jakieś tam pierdoly i próbki nawozów. Czy zrobiło to na mnie lepsze wrażenie? Tak, ale, ze nie lubię tych pierdol to finalnie nie ma to znaczenia, wręcz irytuje mnie zbyt duża ilość ulotek "Save the trees!". Co jednak ma znaczenie? Próbki nawozów, które dostałe przekazalem ziomkowi i powiedziałem "W tym sklepie do zamówienia dostajesz pierdoly, próbki nawozow, etc. a w tym masz lepsze ceny. Sam wybierz w którym wolisz robić zakupy". On akurat jest gadżeciarz więc te pierdoly mogą mieć wpływ na jego wybór.

Zakładka "wysyłka" - pamieta jeszcze chyba czasy sprzed paczkomatów bo praktycznie nie ma tam żadnych informacji.

Ogółem jestem zadowolony, szybka wysyłka, ceny spox, kupuje regularnie. Tylko jak szukam konkretnego produktu i nie ma go w tym shopie to zaglądam do innych. Aaaa no i jak na szybko nie mogę się obejść bez jakiegoś drobiazgu to niestety alledrogo wygrywa bo tam wysyłka jest free powyżej 40zl - czyli zawsze jak czegoś potrzebuje to przekraczam ten próg a ceny często podobne.

Ostatnia edycja:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Buchów
739
Weźcie wy wszyscy rozpęd i walnijcie w jakiś słup, powtarzać do skutku. Próbki i gratisy to kwestia indywidualna growshopu, rozdają komu chcą, ile chcą i kiedy chcą. Skończcie tą gówno burzę.

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Buchów
532
To i ja napisze swoje 5groszy
Musicie pamietac ze kupijac w growbox.pl wspomagacie forum bo jest to nasz jedyny glowny sponsor ktory placi za serwery(serwer w holandi, drugi serwer backup i firme ktora tego pilnuje 24/7) ktore nie malo kosztuja + reszta wydatkow potrzebnych na utrzymanie forum jak skrypty czy inne duperele a jest to nie mala kwota

Ostatnia edycja:

jambarn

Member
Buchów
72
Fajny progres nowy sklep/magazyn ostatni raz robiłem zakupy w Białej - jest moc.

Fuplew

Well-known member
Buchów
28
To i ja napisze swoje 5groszy
Musicie pamietac ze kupijac w growbox.pl wspomagacie forum bo jest to nasz jedyny glowny sponsor ktory placi za serwery(serwer w holandi, drugi serwer backup i firme ktora tego pilnuje 24/7) ktore nie malo kosztuja + reszta wydatkow potrzebnych na utrzymanie forum jak skrypty czy inne duperele a jest to nie mala kwota
Poza haraczem ściąganym miedzy innymi z seedshopow ;) chyba, ze się coś zmieniło...

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Buchów
532
Taa ten haracz idzie na konkursy jakbys nie zauwazyl
Pozatym za darmo reklamy chyba nie ma nigdzie w internecie chyba ze mam zle info

dru

Well-known member
Buchów
18
Growbox jest w porządku, szybka wysyłka, dobry kontakt można się dogadać... Natomiast nie moge tego powiedzieć o tych oszustach z flory i fauny którzy regularnie oszukują ludzi na koszt wysyłki. U nich na stronie pisze jak byk że za przesyłke przy zakupach powyżej 200zł się nie płaci. Zamawiałem kilka razy i za każdym razem płaciłem za wysyłke mój znajomy tak samo.
Ten temat był nawet kiedyś tutaj omawiany ale flora i fauna pomimo że oszukują na wysyłkach to są spomsorami nagród w różnych konkursach tu na forum dlatego ten temat został usunięty a Ja dostałem warna za jak to nazwał jeden z administratorów/moderatorów; "gównoburzę", teraz będzie chyba tak samo bo sponsora który daje trzeba bronić a zwykłego użykownika który za głośno szczeka trzeba uciszyć tym bardziej jak on mówi o tych wszystkich oszustwach...

Hahaha a pamiętacie jak flora i fauna sprzedawała próbki nawozów które powinny być za darmo? To sie dopiero nazywa kurestwo!

Ostatnia edycja:

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Buchów
110
Ogromne dzięki za wszystkie pochwały pod naszym adresem, jak i uwagi, nad którymi z pewnością przysiądziemy, tak by każdy nasz klient był w pełni zadowolony.

A co do zadowolonych klientów, to sporo z nich używa tego typu lamp:

Cena oczywiście z kodem rabatowym HASZYSZ​

Góra Dół