nasiona marihuany

Growbox.pl - Największy growshop w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

Jiss

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
11
Buchów
1
mam to i lezy i nie testowalem, podobno robi robote o ile sie tego nie zrypie bo to zywe , chyba grzybnia

Ja też mam i się tak zastanawiam czy to ma sens w środku są jakieś twarde kryształki piszą że grzybnia ale ciekawi mnie jakby to na miernik co2 wrzucił jakie pomiary faktyczne będą a nie podobno
 
P

pozytyw

Guest
Ja też mam i się tak zastanawiam czy to ma sens w środku są jakieś twarde kryształki piszą że grzybnia ale ciekawi mnie jakby to na miernik co2 wrzucił jakie pomiary faktyczne będą a nie podobno

slyszalem, ze uzywaja jacy i dobre, ktos znowu inny uslyszalem, ze z***al bo zaczal w koncu mieszac w srodku itp i cos no nie tego.. no ale. ja to za***ie niedlugo moze zaraz..
 

Jiss

Member
Rejestracja
Maj 5, 2020
Postów
11
Buchów
1
slyszalem, ze uzywaja jacy i dobre, ktos znowu inny uslyszalem, ze z***al bo zaczal w koncu mieszac w srodku itp i cos no nie tego.. no ale. ja to za***ie niedlugo moze zaraz..

Na allegro można kupić prosty miernik za 100 zł i sprawdzić poziomy ppm . Najlepiej pisze by stężenie było w granicach ok 1000 ppm standard to ponad 300 w mieszkaniu Co by miernik powiedział skoro opakowanie jest do 120.cm na 120cm przy boksie 60*60 ?
 
P

pozytyw

Guest
Na allegro można kupić prosty miernik za 100 zł i sprawdzić poziomy ppm . Najlepiej pisze by stężenie było w granicach ok 1000 ppm standard to ponad 300 w mieszkaniu Co by miernik powiedział skoro opakowanie jest do 120.cm na 120cm przy boksie 60*60 ?

jesli ten miernik mierzy ok, to 800-1300 jest ok. a innych nie wiem. tam chyba do 150 .. jakos..
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
Oto rewolucja w wentylacji i filtracji powietrza! Nowy wentylator od Secret Jardin to prostota, wygoda i świetna wydajność przy bardzo cichej pracy.

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
Przy tej wydajności to normalna głośność. Z pewnością znajdziemy wentylatory typu "silent" i będą one działały ciszej, ale z pewnością nie będą tak wszechstronne i wygodne w użyciu.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Jak. Z wysylka do AT i platnosc w euro?Ciekawy ten wentyl
 

ticketplease

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2021
Postów
103
Buchów
44
Jak. Z wysylka do AT i platnosc w euro?Ciekawy ten wentyl
W razie czego w AT możesz kupić w stacjonarce w Wiedniu (bushplanet), ale może wyjdzie taniej z growboxa. Jak ja kupowałem (w czerwcu albo lipcu) to jeszcze nie mieli.

Ze swojej strony mogę polecić wentyl świetnie rozwiązane mocowanie bez pasków itp.
Czujnik temperatury dawał radę jak były upały. Regulacja płynna 0-100%. A tak póki co pyrka sobie na 10% mocy i cisza i bez aromatów.

Przy 100% nie wiem czy w ogóle musiałbym boxa zamykać, bo i tak pomieszczenie całe (~8m2) przemieli, ale wtedy już faktycznie nie jest najciszej (raczej standard).
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
No jak bylem jamis czas temu w BP to nie mieli. Alo sobie oblukam. Dziekoweczka pozdro
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
W naszym sklepie z kodem "haszysz" dostaniesz ten wentylator za 531 zł.
Pozdrawiam!
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
Jak. Z wysylka do AT i platnosc w euro?Ciekawy ten wentyl
W GrowBox.pl za wysyłkę do AT zapłacisz 90 zł + 530 zł za wentylator, więc i tak wychodzi taniej niż w BP.
Pozdrawiam
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
Szukasz taniego oświetlenia dla swojej hodowli? GrowBox.pl ma dla Ciebie bezkonkurencyjne rozwiązanie!

 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
Woda to zarówno podstawa życia na Ziemi jak i podstawowa kwestia dla dobrej hodowli, więc warto zadbać by była pozbawiona wszystkich czynników mogących zaszkodzić naszym roślinom.

 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262

Świetna lampa w świetnej cenie! Tylko w GrowBox.pl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół