nasiona marihuany

Growbox.pl - Największy growshop w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262

Nowa seria nawozów premium z 20% rabatem, tylko w GrowBox.pl
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262

Problemy ze stresem? Najlepsze rozwiązanie to X-FORCE!
[/URL]
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,594
Odznaki
5
Planujecie jakieś zniżki na black frajdej?
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
Przestańcie wysyłać tyle gratisowych próbek wysokiej jakości produktów bo później nie mogę się pomieścić w budżecie na normalnych zakupach.
Pozdro dla was, najlepszy growshop moim zdaniem
 
U

Usunięty 79633

Guest
@GusFring
Ja nigdy nic gratis nie dostałem od growbox.pl, a kilka paczek było. Chyba pomyliłeś growshopy.
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Ja dostałem, ale przeważnie kupuje stacjonarnie i ładnie to rabatuja w postaci niższego rachunku
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ja zamawiałem 2-3 razy i nic nie dostałem, stacjonarnie nie mam opcji kupować, zmienilem dostawcę na @flora-fauna i przy każdej paczuszce gratisy i ceny lepsze jak na growbox.pl nawet z kodem haszysz...
Może to i kryptoreklama, ale taka jest moja obiektywna opinia i doświadczenia z tym growshopem.
 

GusFring

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2014
Postów
267
Buchów
527
Ja zamawiałem 2-3 razy i nic nie dostałem, stacjonarnie nie mam opcji kupować, zmienilem dostawcę na @flora-fauna i przy każdej paczuszce gratisy i ceny lepsze jak na growbox.pl nawet z kodem haszysz...
Może to i kryptoreklama, ale taka jest moja obiektywna opinia i doświadczenia z tym growshopem.
Może zaczęli dorzucać niedawno, bo wcześniej też tylko wlepy, smyczki a teraz faktycznie produkty. Dorzucili mi supervit, hesiboosta 100ml i mycoterra. Albo zależy czy maja jakieś sample, też może być
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,326
Buchów
4,334
Odznaki
13
Ja zamawiałem 2-3 razy i nic nie dostałem, stacjonarnie nie mam opcji kupować, zmienilem dostawcę na @flora-fauna i przy każdej paczuszce gratisy i ceny lepsze jak na growbox.pl nawet z kodem haszysz...
Może to i kryptoreklama, ale taka jest moja obiektywna opinia i doświadczenia z tym growshopem.
No fakt jak zamawiam na dostawę to w prowinaniu do fauny i flory jest różnica i były i ceny i gratisy bo też koszystalem z ich sklepu a tu poprostu wybor że mogę podjechać wziąć i wrócić do domu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół