nasiona marihuany

Growbox.pl - Największy growshop w Polsce

Wyszukiwarka Forumowa:

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
O ile zawsze byłem zadowolony z zakupów stacjonarnie, tak teraz z sprzedaży wysyłkowej 90 procent nie zadowolenia, a dletego że, zrobiłem sobie zamówienie tych samych towarów 2 sklepach w innym wyszło taniej ale 20% na hasło "haszysz" i już by było taniej, no i lokalizacja sklepu bliższa więc myślę będzie szybko bo szybko potrzebne, dobra to najmniejszy problem, przy zamówienie bez rejestracji nie ma miejsca na kod "haszysz"? Wpisałem go w uwagach itd, rabatu nie było i tak i nie ma, mniejsza o to też, ale przy wiekszej kwocie już się robi jakiś pieniądz, a co mnie najbardziej zaskoczyło to list przewozowy po którym każdy może się domyślić!

IMG_20220302_124603.jpg


Zamawiająca w innych sklepach no w sumie to jeszcze tylko jednym sklepie zamawiałem kilka razy i z takim czymś się nie spotkałem, z sklepami z nasionami również, tak tak kupuj na słupa, wysyłka była na słupa a od słupa nie można wyśledzić?

Wysyłkowo zapewne już więcej nie zamówię! Stacjonarnie owszem kupię, stacjonarne rabat działa itd i bez cyrków.
Wszystkie paczki są u nas anonimowe wynikło to z błędu systemowego jednej z firm kurierskich. Zawsze dbamy o dyskrecję i spokój naszych klientów jest dla nas priorytetem. @ekoludek dzięki za uwagi, dzięki Tobie poprawiliśmy błąd, odezwij się proszę do nas 501 788 237. Kody rabatowe można wykorzystać klikając w nasz baner na forum (zawsze jest na górze strony) i tam wpisać hasło “haszysz” i całe nasze zakupy będą z rabatem 20%.

Pozdrawiamy,
Ekipa GrowBox.pl
 

growbox.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2008
Postów
288
Buchów
262
:weed-2: GrowBox.pl OGŁASZA KONKURS NA NAJLEPSZEGO GROWERA :weed-2:

Odezwij się do nas w wiadomości prywatnej! Otrzymasz całkowicie bezpłatnie nawóz DutchPro Take Root. W zamian za to, chcielibyśmy abyś na forum udostępnił zdjęcie otrzymanego produktu wraz z jedną ze swoich roślin i oznaczeniem @growbox.pl i #growdutch. Dla każdego kto wykona powyższe zadanie kolejny produkt w gratisie - DutchPro Amino Strength! Wtedy poprosimy Cię o kolejną fotkę z Twoim krzakiem, otrzymanym produktem i powyższymi oznaczeniami. Z pośród zdjęć wybierzemy najlepszego growera, który otrzyma od nas gruby Starter Kit Autoflowering Soil. Ilość uczestników ograniczona, mamy dla was 12 zestawów do rozdania - co oznacza że szansa na główną nagrodę to 1:12 !!!​

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół